19.02.2008 16:51
Cred ca ar fi necesar un topic pentru diferite probleme pe care le intampinam cu calculatorul. Daca punem orice problema la "Discutii libere" se umple degeaba. Ar fi bine sa se faca o sectiune "Probleme" unde fiecare user daca are o problema sa faca un topic si sa fie ajutat. Ce ziceti ?
