FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Subiecte/imbunatatiri

«12»
cRiss4Steaua19.02.2008 16:51

Cred ca ar fi necesar un topic pentru diferite probleme pe care le intampinam cu calculatorul. Daca punem orice problema la "Discutii libere" se umple degeaba. Ar fi bine sa se faca o sectiune "Probleme" unde fiecare user daca are o problema sa faca un topic si sa fie ajutat. Ce ziceti ?

Azzido19.02.2008 17:32
Cred ca ar fi necesar un topic pentru diferite probleme pe care le intampinam cu calculatorul. Daca punem orice problema la "Discutii libere" se umple degeaba. Ar fi bine sa se faca o sectiune "Probleme" unde fiecare user daca are o problema sa faca un topic si sa fie ajutat. Ce ziceti ?

 

pai si de ce nu il deschizi daca e atat de util ?

cRiss4Steaua19.02.2008 17:56

Ma refeream la o sectiune, cum e "Discutii despre suporteri"

axl19.02.2008 17:57

O sectiune cred ca ar fi totusi prea mult. Deschide un topic la discutii libere.

«12»