FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbecilul lunii

«12»
JDERUL06.02.2008 09:27

Declarand ca in retur ,,se vor apasa multe butoane"si lasand apoi sa se inteleaga ca el ar fii principalul ,,butonist",jjjjj este cel mai indreptatit la acest titlu surclasand lejer ceilalti contracandidati!

RobYnho07.02.2008 19:16
Imbecilul lunii e initiatorul threadului care si cand se fac eforturi la echipa si aceasta merge bine, intrand intr-o stare de normalitate, incearca sa creeze tensiuni.

 

Acest topic a fost creat inainte sa fie terminat turul. ;)

flo220310.03.2008 16:32

pentru mine, imbecilul lunii asteia, a celei trecute, si a celor viitoare COSTIN STIUCAN!!!!

«12»