06.02.2008 09:27
Declarand ca in retur ,,se vor apasa multe butoane"si lasand apoi sa se inteleaga ca el ar fii principalul ,,butonist",jjjjj este cel mai indreptatit la acest titlu surclasand lejer ceilalti contracandidati!
Declarand ca in retur ,,se vor apasa multe butoane"si lasand apoi sa se inteleaga ca el ar fii principalul ,,butonist",jjjjj este cel mai indreptatit la acest titlu surclasand lejer ceilalti contracandidati!
Imbecilul lunii e initiatorul threadului care si cand se fac eforturi la echipa si aceasta merge bine, intrand intr-o stare de normalitate, incearca sa creeze tensiuni.
Acest topic a fost creat inainte sa fie terminat turul. ![]()
pentru mine, imbecilul lunii asteia, a celei trecute, si a celor viitoare COSTIN STIUCAN!!!!