FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pãlimaru în Ghencea (GSP)!

«12»
Lacatush05.01.2008 10:34
Cum cine sa dea pase? Lovin si Ov. Petre!
...Pase ...la adversar,nu? Asta ai vrut sa spui cand te-ai referit la cei doi?
strezahuzum05.01.2008 10:44

Super-mega-giga-ultra-extra afacere ! Il dam pe unul din extrem de putinii jucatori din lotul actual care nu se impiedica de minge pentru un pampalau de 22 de ani care daca nu ma insel a inscris exact 0 goluri in acest sezon.

 

Bravos !! Sa traiasca onor conducere ! Genial, pur si simplu !

Wally05.01.2008 11:14
...Pase ...la adversar,nu? Asta ai vrut sa spui cand te-ai referit la cei doi?

Se subintelege...

1uLy4Nn05.01.2008 12:30

mai bne ramanea Cristocea care dupa parerea mea are mult mai mult talent si experienta decat Palimaru

Dany's05.01.2008 12:33

Hoooooo sa-l vedem ce poate,are si hi5 omu'

Wally05.01.2008 13:33

Poate sa aiba si 2 profile pe haifaiv, daca nu are talent pe teren...

darkcte06.01.2008 03:38

sorry, vad ca stiti cam multe despre fotbal. poate imi explicati si mie cum v-ati dat seama ca Cristocea e o asa mare valoare in cat sa fie indispensabil Stelei, a avut o perioada in care a fost accidentat si drept sa spun baiatul e terminat, praf dak nu v-ati prins. palimaru e un tanar de viitor, cei drept cam aceeasi marfa ca Litu si Simion, dar de valoare apropiata cu surdu si forma lu Neaga, Badea. in general io stiu ca tre sa spunem anumite lucruri despre un jucator dupa ce aflam cateva lucruri despre el, iar voi nu prea cred ca ati facuta, in mare parte.

FORZA Steaua

ANDREIUT8307.01.2008 10:33

IN PRIMUL RAND NU VOR JUCA TOTI 7 ATACANTII

 

"ce tot aveti cu Surdu?uitati cum juca la Cluj?poate nu a marcat de atatea ori cat ne-am fi dorit dar e un jucator bun!fac pariu cu voi ca e asa.Palimaru e fff bun daca este lasat sa joace dar daca il tine pe banca se stinge.....Cristocea..? dute tareeeeee.............daupa venirea la Steaua a avut si el cateva meciuri ok in rest...paaaaaaaaaaaaaaa"

 

LA MULTI ANI Banel!

LA MULTI ANI Banel!

LA MULTI ANI Banel!

AlcaponneAISS07.01.2008 11:00

Poate o sa miste...daca nu?alt transfer nereusit.... :steag_steaua_ro:

Lacatush07.01.2008 21:45
Poate o sa miste...daca nu?alt transfer nereusit.... :steag_steaua_ro:
Sa speram ca ,venirea la Steaua a acestui tanar, va fi un lucru bun ...si nu "...un transfer nereusit". Stii cum e:Speranta moare ultima.
dr.adrian907.01.2008 21:58

nu mai vine nici asta. jucator de nationala. ce adormiti sunt toti de la Steaua.

cu Becali spre vale. ole ole ole

Razvypitesti08.01.2008 13:51

Uite cã a venit vedeta Bãligaru în Ghencea, pardon, Pãlimaru!

Razvypitesti17.01.2008 17:38

mai vine la noi sau nu?

1on17.01.2008 17:41

Bã, io am încredere-n ãsta. Sper sã facã fațã.

«12»