Caterinca continua : presa scrie ca sa nu moara de foame, fecali behaie vrute si nevrute, noi ne facem nervi si ne certam intre noi, suporterii celorlalte echipe se cracaneaza de ras, etc. Precum in 2007, dar si mai si in 2008 agonia Stelei continua.
Cei 4 fantastici sunt urmatorii 3 : Rufay si Emeghara !
