FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS va ureaza Un An Nou Fericit !

«12»
ANTIgigi01.01.2008 12:27

La multi ani celor care se simt oameni dar mai ales celor care chiar sunt......si La Multi Ani MIE

1uLy4Nn02.01.2008 14:29

La multi ani STELISTILOR. La multi ani Steaua. La multi ani AISS

stelutawillis03.01.2008 12:50

La multi ani Steaua MEA scumpa>:D<>:D<>:D<

forzza Steaua, forzza Neaga, forzza Dica

 

La multi ani tuturor stelistilor ADEVARATI.

forzza Steaua

«12»