01.01.2008 12:27
La multi ani celor care se simt oameni dar mai ales celor care chiar sunt......si La Multi Ani MIE
La multi ani celor care se simt oameni dar mai ales celor care chiar sunt......si La Multi Ani MIE
La multi ani STELISTILOR. La multi ani Steaua. La multi ani AISS
La multi ani Steaua MEA scumpa>
<>
<>
<
forzza Steaua, forzza Neaga, forzza Dica
La multi ani tuturor stelistilor ADEVARATI.
forzza Steaua