FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS va ureaza Un An Nou Fericit !

«12»
fcsteaua.ro30.12.2007 18:24

AISS ureaza tuturor membrilor, cat si simpatizantilor echipei Steaua de pretutindeni, Un An Nou Fericit ! Va asteptam alaturi de noi si in 2008 si va uram sa fiti la fel de mandri ca sunteti stelisti si in anul care vine !

 

Va informam totodata ca noile legitimatii (membri inscrisi in luna noiembrie si prima saptamana din decembrie - ~20 de membri) au fost trimise prin posta.

 

In cazul in care ati primit un mail care sa confirme trimiterea cardului pe adresa dvs., va reamintim sa trimiteti un reply prin care sa confirmati primirea cardului la adresa specificata in mail.

 

Daca ati trimis formularul si ati platit taxa in acea perioada, dar nu ati primit inca legitimatia de membru, cat si pentru alte nelamuriri, va asteptam pe topicul de intrebari si raspunsuri.

 

Un calduros "Bun Venit!" noilor membri, alaturi de invitatia de a se implica, in masura posibilitatilor, in actiunile pe care AISS le va desfasura in anul urmator.

 

Nu in ultimul rand, speram ca surpriza pe care v-am pregatit-o pentru sfarsitul acestui an si pe care o veti gasi in cutia postala sa fie pe placul dumneavoastra.

 

http://www.AISS.ro/

LARI30.12.2007 19:15

LA MULTI, MULTI ANI si voua!!!

 

Multzmim pentru tot ce faceti pentru Steaua! Sunteti extraordinari!

 

Un 2008 exceptional va doresc!!!

NicoSoulSteaua30.12.2007 19:21

Multumim pentru tot ce-ati facut in 2007 si suntem siguri ca veti continua si-n 2008 cu aceleasi proiecte marete.Impreuna sa ne bucuram de victoriile Stelei. La multi ani ! fular-campionii

sile-jardel30.12.2007 19:29

Eu sunt un nou membru si tin sa urez tuturor stelistilor un calduros La Multi Ani!si visul meu este ca Elton sa fie adus din nou la echipa!!!!

Stanici30.12.2007 19:36

Grup huuug.

Astristul30.12.2007 20:30

LA MULTI ANI TUTUROR STELISTILOR DE PRETUTINDENI !!!

Sa aveti parte de un an plin de bucurii si impliniri!

:steag_steaua_ro: FORZA Steaua !!! :steagcruce:

Asty30.12.2007 21:16

As dori sa urez si eu un sincer "La multi ani" tuturor stelistilor si un an nou fericit plin de impliniri atat familiale dar mai ales pe plan sportiv...Ne vedem la anul pe stadioane si pe strazi:P

danimarcu30.12.2007 23:54

LA MULTI ANI!

Sa dea Domnul ca anul care vine sa fie mai bun pentru toata lumea!

stelistub31.12.2007 07:31

Bravo baieti a fost super initiativa cu steagurile;)

2008 si mai tare cu mai multe initiative

bodanelu31.12.2007 08:19

ole ole, 60 de ani de glorie!!!

 

La multi ani!

AU31.12.2007 09:22

LA MULTI ANI!!!!!!

La finalul acestui an imi doresc ca cel care vine sa fie plin de 2008 de bucurii. Fie ca anul 2008 sa fie un an foarte bun.

Voua de la AISS va doresc sa va continuati ceea ce ati inceput si sa va mearga cat mai bine in privinta asta, sa fiti sanatosi , norocosi si la punga grosi.

La multi ani tuturor stelistilor. Sa fim uniti. Sa avem parte de un an bun si plin de zambete si realizari.

Belodedici31.12.2007 10:05

La multi ani tuturor stelistilor si fie ca anul care vine sa fie mai mai bun pentru noi toti dar si pentru echipa!!!!!!

:steagcruce:

SuperSteaua31.12.2007 10:56

O urare (fãrã tematicã de fotbal) pentru toatã lumea: http://www.concurs.de/urare

La mulți ani!

shack3r31.12.2007 12:14

La multi ani tuturor oamenilor,sa aveti tot ce va doriti si sa speram ca 2008 va fi un an mai bun ca 2007 si mai putin bun decat 2009 . Forza Steaua !

laur_2331.12.2007 12:19

LA MULTI ANI !!!

tuturor stelistilor---sa fie intr-adevar un an Ros-Albastru!!!

Stanici31.12.2007 12:23

"AISS ureaza tuturor membrilor, cat si "simpatizantilor" echipei Steaua de pretutindeni, Un An Nou Fericit ! Va asteptam alaturi de noi si in 2008 si va uram sa fiti la fel de mandri ca sunteti stelisti si in anul care vine ! "

 

Adica Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti ureaza toate cele bune stelistilor.

AlcaponneAISS31.12.2007 12:35

La Multi Ani Tuturor Stelistilor!!! 4 ever AISS

 

 

Un An Nou Fericit Si Sa Ne Auzim Cu Bine :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

Stanici31.12.2007 12:43

Oricum, "La multi ani, frati stelisti!!". Si va urez fruntea lui Jiji pe buric...

Jony_stelist31.12.2007 13:34

Idem Stanici :D

novac31.12.2007 14:34
Idem Stanici :D

2 X Jony.

 

LA MULTI ANI LA TOT POPORU' STELIST! Si multumim AISS pentru actiunile voastre.

Martin_Tudor1231.12.2007 16:28

LA MULTI ANI TUTUROR STELISTILOR!!!

:steag_steaua_ro:

84ava31.12.2007 17:53

La multi ani tuturor stelistilor!

UNITATE!!!!

suportera_nr.131.12.2007 22:14

LA MULTI ANI tuturor stelistilor, LA MULTI ANI A.I.S.S.! Speram ca in 2008 sa avem un an mult mai bun ca 2007 atat noi cat si tot CLUBUL Steaua Bucuresti cu toate sectiile sportive si cu ECHIPA DE FOTBAL! FORZA Steaua!

fane_casieru'31.12.2007 22:35

AISSva doreste un 2008 plin de succese,realizari si impliniri alaturi de cea mai titrata echipa de fotbal a Romaniei Steaua Bucuresti

 

 

LA MULTI ANI tuturor Stelistilor !!!

stelistub31.12.2007 23:54

Sa speram ca si 'cea mai titrata echipa ' va juca anul acesta mult mai bine decat a facut-o anul trecut

«12»