FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua și goleadorii ei

«12»
predatorpulse704.01.2008 20:10

@ultras_SS_9855,desi nu sunt ultras,iti multumesc pentru post,un articol interesant in adevaratul sens al cuvantului,nu ca toate tampeniile scoase de "presa" romaneasca,un articol f bine scris si,vorba ta,si cu solutii in acelasi articol,nu numai lamentari inutile. Ce ar mai fi de spus,daca aceasta comercializare excesiva a fotbalului a distrus si atmosfera de pe stadioanele englezesti inseamna ca problemele fotbalului modern chiar sunt mult mai mari decat credeam.

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Wally05.01.2008 00:20
Cred ca va mai trece si mai mult timp,pana figurantii de la Steaua vor fi numiti fotbalisti.

Asta asa e. Avem in lot jucatori, dar nu fotbalisti...

Lacatush06.01.2008 06:19
Asta asa e. Avem in lot jucatori, dar nu fotbalisti...
Da Wally,or fi ei jucatori. Problema e :"...ce joaca ei ?",ca fotbal nu se numeste. M-am prins :Urmatoarele editii ale emisiunii "Dansez pentru tine" se filmeaza in Ghencea. Ei pentru asta se antreneaza. Emisiunea se va numi "Dansez pentru cioban" ...sectiunea 'Dansuri pastorale' executate de cornutele mioritice.
w3bmaster08.01.2008 02:33

E bine ca avem istorie da e trist ca traim din ea :(

 

Si da In aceasta Lista Dica si Goian ar cam avea loc si Zapata chiar daca nui roman restu off off mai mai

«12»