04.01.2008 20:10
@ultras_SS_9855,desi nu sunt ultras,iti multumesc pentru post,un articol interesant in adevaratul sens al cuvantului,nu ca toate tampeniile scoase de "presa" romaneasca,un articol f bine scris si,vorba ta,si cu solutii in acelasi articol,nu numai lamentari inutile. Ce ar mai fi de spus,daca aceasta comercializare excesiva a fotbalului a distrus si atmosfera de pe stadioanele englezesti inseamna ca problemele fotbalului modern chiar sunt mult mai mari decat credeam.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
