nu am vrut sa ma bag in discutia asta pana acum (nu de altceva dar de mult numai cred ce se spune in presa sportiva-am motivele mele , in afara de cele cunoscute de toate lumea).in primul rand cand antrenorul ia o decizie , jucatorul o accepta sau o inghite , indiferent ca vb despre divizia onoare sau sau divizia A .in al doilea rand Hamu a plecat mai mult din cauza lui Jiji , Walter avand mai multe neintelegeri cu fl.Dumitru decat cu Hamu (fl.Dumitru care se pare ca pentru unii e mai important decat Walter).in al treilea rand , si ultimul , hai sa-l lasam pe Zenga sa-si faca treaba treaba linistit asa cum stie el , pentru ca de bine de rau suntem pe primul ( si asta fiind 90% meritul antrenorilor actuali de la Steaua).
