Cine a vazut meciul a vazut din nou o echipa Steaua care nu a facut decat sa fie prezenta pe teren si sa se apere sa incerce cu disperare sa dea macar un gol! Cine sunt acesti jucatori? Unde e Steaua din turul de campionat?? Oare suntem atat de afectati de plearea lui Neaga?? Spuneam acum cateva zile ca Steaua nu statea in Neaga! Doamne cat de mult m-am inselat! tot ce pot sa mai spun e multumesc lui Dumnezeu ca nu ne-a batut Iasul ca era vai de noi!! Sa fim realisti asta nu mai e echipa care ne facea sa mergem la stadion chiar daca erau -15 grade afara!! Asta e o caterinca de echipa! Cu jocul de azi (ma doare sa o spun) dar Steaua nu merita sa fie campioana! mi-e groaza ce o sa se intample cu Galatiul sau la National!! Nu e admisibil ca cel mai bun jucator de pe teren sa fie un mijlocas de varsta lui Dorinel!! Sau singura solutie a unei echipe ce e pe primul loc sa fie in atac un pusti de numai 19 ani!! UNDE E Steaua PE CARE O IUBIM CU TOTII???
