FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vis in noaptea de Crãciun

«123»
cristi_mold25.12.2007 12:43

Craciun Fericit stelistilor de pretutindeni.

Azzido25.12.2007 12:49

Sarbatori fericite ! steagro

SSK25.12.2007 13:32

Craciun fericit tuturor!

bodanelu25.12.2007 13:33

Merry X-mas!

El Nino_925.12.2007 13:44

Sarbatori Fericite

c.ronaldo1725.12.2007 14:00

Craciun Fericit tuturor!

ultras_florin2025.12.2007 14:40

De-a dreptul emotionanta poezia.Cele mai frumoase randuri pe care le-am citit vreodata.....

lia_lucky200025.12.2007 15:06

superb...ce bine ma simt SARBATORI FERICITE TUTUROR!!! steag3

SteauaToronto25.12.2007 16:15

Un Craciun Fericit tuturor !

COOL25.12.2007 16:53

Craciun fericit tutror....

stelistub25.12.2007 16:56

Merry Christmas All and a happy new year

forever_STEAUA25.12.2007 17:28

Craciun Fericit Stelistilor!

Astristul25.12.2007 18:47

Superb articol. Special pentru frumoasa zi de Craciun.

 

:steagcruce: Craciun Fericit tuturor! :steag_steaua_ro:

Kekea25.12.2007 19:17

Apropo de Craciun.Cat de tare este reportajul despre Mos Zapata !

stelistub25.12.2007 19:35

Traiasca echipa de moderatori si admini(Va multumesc pentru munca voastra de a pastra forumul asa frumos)La multi ani Moderatorilor,adminilor,tineti-o tot asa. steagro

florin_0925.12.2007 20:04

Super misto poezia....am auzit-o si la televizor azi...o zicea o cantareatza si zicea ca ia zis cnv ca a visat asta :)))...oricum la multi ani tuturor si craciun fericit. sa apucam cat mai multe sarbatori impreuna, noi si cei dragi

sorin_daniel25.12.2007 20:06

Craciun fericit stelisti ! Craciun fericit Steaua! Craciun fericit fcsteaua.ro! :biggrin:

stelist_sic8625.12.2007 20:13

la multi ani ! fular-campionii

DelPiero1025.12.2007 21:12

Superb...din pacate,multi din generatia tanara(din care fac parte si eu) au uitat cu adevarat valorile adevarate imprimate de aceasta superba sarbatoare precum Craciunul(pe care o consider cea mai importanta sarbatoare crestineasca)!Craciun Fericit si sa fiti sanatosi,dragi stelisti... :biggrin:

Dano25.12.2007 21:20

Doamne.... nu lasa Steaua din brate !

La multi ani tuturor !!!

cristian8625.12.2007 21:31

Craciun fericit !

 

Long live Steaua !

Oradeanu25.12.2007 22:59

Sa va dea Dumnezeu la toti numai ce va doritzi. Aaa ... si multa multa sanatate.

DE RESTUL SE OCUPA Steaua!!!

 

Sarbatori fericite si LA MULT ANI! tuturor celor ce simt ros - albastru!!!!!!!!!!!!!!

axl26.12.2007 07:44

La Multi Ani si Sarbatori Fericite tuturor romanilor!

 

P.S. Poezia este intradevar simpatica numai ca este inspirata din legenda Sfantului Augustin care, intr-un moment de slabiciune, ii cere socoteala lui Dumnezeu si Acesta ii arata sirul respectiv de pasi.

CaTaLiNsm StElIsTu26.12.2007 14:49

Aceasta e o"pilda" des rostita de preoti in biserici...si cat e de frumoasa...

Sper si eu ca D-zeu,acum cand ne e mai greu,sa ne poarte in brate si abea pe urma sa ne dam seama de "minunea"pe care are s-o faca!D-ne ajuta!

LA MULTI ANI TUTUROR SI SFINTELE SARBATORI SA VA LUMINEZE VIATA!

1uLy4Nn26.12.2007 19:03

foarte mijto :D:D:D...pot sa ii dau copy da?

«123»