Ce sa faca Adi Ilie fara bani de transferuri? Aduce si el ce gaseste.
sa nu mai stea la Steaua ! aia sa faca .. sa-l lase toti pe oier cu buza-n vant
hai ca si slavia praga are jucatori care au fost bucatari sau din Liga a 7-ea a frantei da' tot a scapat de Ajax si de noi!Asa ca nu-i judeca dupa clubul unde joaca ci judeca-i dupa cum joaca......Dar totusi ne-ar cam trebui un ''finantator'' mai darnic...degeaba are Jiji nu stiu cate miliarde de dolari daca nu da doi lei pe Steaua mai bine s-o cumpere Hagi.
pana una alta chefereu' cumpara pe banda rulanta ... noi am luat un singur jucator, si ala imprumutat pana-n vara cica. Jocul nostru nu are deficiente si nu are nevoie de imbunatatire ca sa nu mai zic ca nu avem nevoie de concurenta pe posturi ca o avem deja. Eu zic sa jucam cu jucatorii astia care ii avem si sa mai cumparam un pustan in genu lu Habibi si Ochirosii sa-i mai trimitem pe la Buzau ca au si aia nevoie de jucatori ce pana lor
p.s. cica-l cumpara pe tanaru Palimaru de la **** Iasi. am terminat sezonu' de achizitii, avem 2 prospaturi hai nu va mai plangeti atata ca or sa rupa astia Liga I