23.12.2007 13:20
Sa n'aibe parte de bomboana pe coliva. ![]()
Sa n'aibe parte de bomboana pe coliva. ![]()
sa-i aduca (inca) 3 masini in fata casei:Salvarea,Politia si Pompierii!!!
Vezi c-ai uitat cea de-a 4 masina..Pompele Funebre...sau poate n-ai vrut sa fii rau pana la capat
omul asta are mare nevoie de un creier....ar avea nevoie de multe dar daca stam sa le scriem dureaza 10 ani..imbatranim aici...
desi acum nu este craciunul i-as oferii dl Becali putina diplomatie.
desi acum nu este craciunul i-as oferii dl Becali putina diplomatie.
Pe langa diplomatie i-ar mai trebui si niste TB de memorie pe hard, procesor dual core, si niste ram cam vreo 2gb asa k sa fie si el mai destept csi sa taca din gura cand trebuie