FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un cadou de Craciun pentru George Becali

«12»
RobYnho23.12.2007 13:20

Sa n'aibe parte de bomboana pe coliva. :wub:

NicoSoulSteaua23.12.2007 13:41
sa-i aduca (inca) 3 masini in fata casei:Salvarea,Politia si Pompierii!!!

Vezi c-ai uitat cea de-a 4 masina..Pompele Funebre...sau poate n-ai vrut sa fii rau pana la capat

4_ever_steaua26.12.2007 15:45

omul asta are mare nevoie de un creier....ar avea nevoie de multe dar daca stam sa le scriem dureaza 10 ani..imbatranim aici...

rosky13.08.2008 22:24

desi acum nu este craciunul i-as oferii dl Becali putina diplomatie.

CatalinBerceni03.09.2008 09:15
desi acum nu este craciunul i-as oferii dl Becali putina diplomatie.

 

Pe langa diplomatie i-ar mai trebui si niste TB de memorie pe hard, procesor dual core, si niste ram cam vreo 2gb asa k sa fie si el mai destept csi sa taca din gura cand trebuie

«12»