FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un cadou de Craciun pentru George Becali

«12»
st_194721.12.2007 11:39

ce sa-i aduca mosu` lu Gigel:D?

cristi_mold21.12.2007 11:57

Un bilet dus pentru Siberia.

bodanelu21.12.2007 11:59

Un transfer la FC Belu

axl21.12.2007 12:00

Un brad ornat cu Antrax.

Topic inchis.

Azzido21.12.2007 13:29

sa-i aduca minte si ceva mai mult bun simt & restul, adica sanatate & alte alea.

topic deschis, nu mai inchideti topic-uri aiurea

Stanici21.12.2007 13:39

Sanatate sa iti aduca tie, mah!!

horse3721.12.2007 15:04

sa-i aduca salvarea in fata portii si cand o fi cazul sa-l duca, sa nu se chinuie.

 

numai de bine giginhio!

JDERUL21.12.2007 17:25

Sa-i aduca un prieten adevarat de ale carui sfaturi sa asculte cu piosenie!

andyro21.12.2007 17:50
ce sa-i aduca mosu` lu Gigel:D?

 

Sfarsitul.

-=Danny=-21.12.2007 18:09
ce sa-i aduca mosu` lu Gigel:D?

 

 

Moartea la usa .

stelistub21.12.2007 18:52
Sfarsitul.

Sfarsitul,pana moare el...murim noi.

c.ronaldo1721.12.2007 18:58

Ce ma? Mos Craciun nu exista..

yo_marius21.12.2007 19:05

sa-i aduca (inca) 3 masini in fata casei:Salvarea,Politia si Pompierii!!!

steaua_gloria21.12.2007 19:22

Ce sa-i aduca, ceea ce nu are :MINTE , CREIER chestii destea...

stelistu_621.12.2007 19:37

Functia de presedinte a Romaniei, (hooo ma ca am glumit <_<).

Respect pentru legende si suporteri.

anr9421.12.2007 19:40

Sanatate sa iti aduca tie,

 

:biggrin: A fost tare faza ! :biggrin:

cRiss4Steaua21.12.2007 22:04

Inteligenta.

john_8621.12.2007 22:10

sa ii aduca falimentul ca sa lase Steluta in pace

st_194721.12.2007 23:21

pe Gica Hagi sub brad

Dj Andres22.12.2007 00:48

Un sicriu !

 

..in forma de stana =))

Recoba22.12.2007 20:13

sa il inghesuie oile sub bradul de craciun...

axl22.12.2007 21:44

Buba neagra la sub-brat, ciuma, pesta digitur bubonica.

 

 

 

Si ca bonus boala frantuzeasca, pe care sa o ia fara sa se culce cu altcineva decat cu nevasta-sa.

novac22.12.2007 21:50

Eu as dori sa-i urez una din cartier de la mine: sa-ti moara la intrare Jiji! Dar cred ca deja s-a intamplat si de'aia-i asa la cap :D

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2007 09:47

Sper ca de craciun sa-l viziteze BEN LADEN "in interes de serviciu"!!

stelistub23.12.2007 10:07

Un Rahat cu mot :)

«12»