ce sa-i aduca mosu` lu Gigel:D?
ce sa-i aduca mosu` lu Gigel:D?
Un bilet dus pentru Siberia.
Un transfer la FC Belu
Un brad ornat cu Antrax.
Topic inchis.
sa-i aduca minte si ceva mai mult bun simt & restul, adica sanatate & alte alea.
topic deschis, nu mai inchideti topic-uri aiurea
Sanatate sa iti aduca tie, mah!!
sa-i aduca salvarea in fata portii si cand o fi cazul sa-l duca, sa nu se chinuie.
numai de bine giginhio!
Sa-i aduca un prieten adevarat de ale carui sfaturi sa asculte cu piosenie!
ce sa-i aduca mosu` lu Gigel:D?
Sfarsitul.
ce sa-i aduca mosu` lu Gigel:D?
Moartea la usa .
Sfarsitul.
Sfarsitul,pana moare el...murim noi.
Ce ma? Mos Craciun nu exista..
sa-i aduca (inca) 3 masini in fata casei:Salvarea,Politia si Pompierii!!!
Ce sa-i aduca, ceea ce nu are :MINTE , CREIER chestii destea...
Functia de presedinte a Romaniei, (hooo ma ca am glumit <_<).
Respect pentru legende si suporteri.
Sanatate sa iti aduca tie,
:biggrin: A fost tare faza ! :biggrin:
Inteligenta.
sa ii aduca falimentul ca sa lase Steluta in pace
pe Gica Hagi sub brad
Un sicriu !
..in forma de stana =))
sa il inghesuie oile sub bradul de craciun...
Buba neagra la sub-brat, ciuma, pesta digitur bubonica.
Si ca bonus boala frantuzeasca, pe care sa o ia fara sa se culce cu altcineva decat cu nevasta-sa.
Eu as dori sa-i urez una din cartier de la mine: sa-ti moara la intrare Jiji! Dar cred ca deja s-a intamplat si de'aia-i asa la cap ![]()
Sper ca de craciun sa-l viziteze BEN LADEN "in interes de serviciu"!!
Un Rahat cu mot ![]()