Lista mea neagra:
oameni care ar trebui sa dispara de la Steaua, pentru ca echipei sa-i mearga bine:
1.Gigi Becali
2.Gigi Becali
3.Gigi Becali si toata familia lui de rude-nepoti-prieteni-interlopi
4.Argaseala si Adi Ilie pentru incompetenta. Adi Ilie ar merita si un premiu pentru cel mai absurd manager din lume. De curand a declarat ca sezonul de toamna al Stelei a fost bun si putea sa fie si mai bine.
5. Ov. Petre - cel mai penibil si mai periculos jucator; el nu e cel mai slab jucator; are niste calitati, insa nu este clar de Steaua si periculos este ca toata lumea are impresia ca joaca bine!!!
6. Lovin- in echipa cu Ov. Petre alcatuiesc unul din cele mai slabe tandemuri la mijlocul terenului din ISTORIA CLUBULUI.
7. P.Marin si V. Iacob - cu o anumita varsta si fara nici o motivatie , ar trebui sa-si gaseasca niste echipe de Liga 2 prin campionatele din centrul Europei; gen Belgia, Olanda
8. Surdu - no comment
9. Cristocea - penibil; penibil; cel mai penibil - vezi comentariul de la Ov. Petre
10. Neaga - mai penibil chiar decat Cristocea
11.Croitoru,Vatca,Cernea,Badoi - nu au valoare de Steaua
12. i-as imprumuta in plus pe Zaharia, V. Badea si poate pustii Bicfalvi si Ochirosii la alte echipe pana vor incepe sa joace fotbal. Pentru mine V.Badea e o mare dezamagire. Stiam ca e un jucator modest, dar nici in halul in care a jucat sezonul asta....
In plus ar fi logic sa plece si Zapata, Dica, Goian - prea buni pentru Steaua.
in consecinta - ar ramane
Emeghara,Golanski,Baciu,Rada,Ghionea,Radoi,Nesu,Nicolita,Plesan
si ar mai trebui adusi:
3 portari, 1 fundas, 6 mijlocasi si 4 atacanti pentru un lot de 23 de jucatori