@Tupac Amaru
Atata timp cat omul vorbeste civilizat si nu jigneste sau injura cum fac alti useri mult mai stelisti decat el pe acest forum si are destule postari la obiect in comparatie cu altii care posteaza doar de dragul de a le creste numarul de postari,nu vad care ar fi problema ca-i apare rangul de Stelist infocat....stii si tu la fel de bine ca nu in asta consta caracterul omului.
O zi buna.
I-am recunoscut omului statura de om civilizat; ii contest prezenta pe acest site, un site al stelistilor; cu alte cuvinte, nu il consider binevenit din acest punct de vedere.
Adica nu imi pica bine sa faca comentarii un ne-stelist pe acest site.
Amintiti-va ca acum cateva saptamani, o fata (suportera a Rapidului) a fost luata la refec de stelisti pentru ca incerca sa explice (tot civilizat!) de ce crede ea ca Steaua are o situatie atat de dificila.
Nu nimerise locul potrivit pentru asa ceva!
Si nici 112 nu l-a nimerit!
Sau e mai grav sa tii cu Rapidul decat cu HCM Ciuc sau cum dracu s-o numi echipa aia, ca doar n-oi fi obligat ca, pe un site romanesc, sa ma exprim in ungureste!
Deci, pentru mine, solutia este simpla: stimati cetateni ne-stelisti, va rugam civilizat sa va exprimati gandurile pe un site ne-stelist!
CITAT(blooDhooD @ Dec 18 2007, 08:07 PM) *
Romani? N-as zice...!
Ba da, romani maghiarizati. Asimilati (spre extazul "societatii civile"), sau "romani" care se exprima cu "nem tudom" si "nem ertem" la orice intrebare pusa in limba romana. "Romani" care isi doresc sa traiasca in buna pace cu romanii cu conditia, bineinteles, ca acestia sa poarte nume unguresti, sa vorbeasca ungureste si, pe cat posibil, sa se stabileasca la mai mult de 300 km de "tinutul lor"....
Tu cine esti, mai 112-baci, Kurko Janos?