Ai dreptate Mihai!
ciobane pleaca din Ghencea!
p.s.
vreau sa zic un lucru care s-ar putea sa Para ciudat.
in ultimul timp ma tot intrebam de ce ni se intampla noua ce se intampla?
de ce noi?
de ce Doamne, noi?
pana una alta Steaua a adus Romania inapoi in cupe europene.chiar meritam noi sa patim ce patim?
chiar meritam noi sa isi bata un cioban joc de echipa si de valori?
chiar meritam noi ca acest cioban sa distruga Steaua?
dar daca stam sa ne gandim, poate ca asa e mai bine.
stau si ma gandesc oare ce s-ar fi intamplat daca ciobanul nu s-ar fi certat cu Hagi.
oare ce s-ar fi intamplat daca echipa ar fi continuat cu Hagi, ar fi scartait in continuu, dar ciobanul ar fi tacutiar noi, suporterii l-am fi ignorat?
raspunsul cred ca este +0,14%
daca ar fi fost destept si ar fi tacut din gura, oierul ar fi facut pragul de 5%
nu stiu despre voi dar pe mine gandul asta ma sperie foarte rau.
mi-e mila de acei 4,86%
daca urmeaza un prost nu pot decat sa fie monumente ale prostiei
iar mie "mi-e mila de prosti" ca sa il citez pe Mr. T
