Desigur o problema mai mare este existenta ACESTOR SPECIMENE care au aplaudat minerii, care acum aplauda pe Dragomir, care aplauda oierul. Se impune o intrebare : oare acesti cretini chiar sunt atat de cretini sau sunt platiti sa fie cretini ?
nimeni nu e cretin, lumea e dezinformata, doar atat.
Cand vine un reporter si te intreaba: sunteti de acord cu luarea unor masuri pentru combaterea huliganismului si a violentelor pe stadion ? nu poti da alt raspuns decat DA. Evident ca in ziare va aparea mare, cu litere bold 90% dintre oameni sprijina legea Dragomir.
Insa, nimeni nu va intreba:stiti ce contine legea Dragomir, ce implica ea?
Din pacate,derby-ul cu Dinamo a creat un climat favorabil adoptarii legii.
