As avea de mentionat, pentru cei care-l ridica in slavi pe respectivul (sincer, mi-e greu sa-i mai si scriu numele) ca, in afara de evolutia sclipitoare de la mondialul din '94, maria sa n-a mai facut literalmente nimic. Si ce daca a ajuns la AC Milan? Noi sa fim sanatosi cat a frecat el banca de rezerve pe la toate cluburile mari pe la care a trecut. Daca a ajuns acolo inseamna ca e mare vedeta? A ajuns cum au ajuns si jucatori precum Gigel Coman sau Surdu la Steaua. Poate nu stiati ca recent a fost votat in "topul rusinii" al celor mai prosti jucatori transferati vreodata in campionatul englez. Pacat de impresii, care nici de Ronaldinho n-ar fi prea potrivite...
Perfect de acord ca jucatori precum Dica sau Goian sunt deseori supraevaluati, insa e cale lunga pana la a-i compara cu un pusti candva talentat care odata iesit din Romania si-a pus zdravan rinichii la lucru pe locurile si oamenii dintre care s-a ridicat.