FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Festivitatile de Craciun ale FC Steaua

«12»
1uLy4Nn23.12.2007 17:34

te referi la tricoul lui sau daca a fost la sesiunea de autografe?

Razvypitesti24.12.2007 09:24

In murumurul tainic al colindelor de Craciun

sarbatorile de iarna sa va aduca lumina in ganduri,

caldura in suflet, sanatate si fericire.

La Multi Ani!!!!!!!!!!!Craciun fericit tuturor!!!!! fularsteaua2

stelistub24.12.2007 11:42

A fost misto sa te plimbi prin vestiar,pe stadion

-=Danny=-24.12.2007 12:17

Zapata a fost acolo (in carne si oase) , sa dea autografe si alte chesti ??:D

stelistub24.12.2007 13:54
Zapata a fost acolo (in carne si oase) , sa dea autografe si alte chesti ??:D

NU ma,nu a fost

-=Danny=-24.12.2007 17:32

De unde stii mah tu ai fost pana la Bucuresti sa vezi ?? :dry:

LEO STELISTU26.12.2007 18:41
Zapata a fost acolo (in carne si oase) , sa dea autografe si alte chesti ??:D

 

nu are cum sa fi fost in program nu scria nimic de zapata :biggrin:

«12»