23.12.2007 17:34
te referi la tricoul lui sau daca a fost la sesiunea de autografe?
te referi la tricoul lui sau daca a fost la sesiunea de autografe?
In murumurul tainic al colindelor de Craciun
sarbatorile de iarna sa va aduca lumina in ganduri,
caldura in suflet, sanatate si fericire.
La Multi Ani!!!!!!!!!!!Craciun fericit tuturor!!!!! ![]()
A fost misto sa te plimbi prin vestiar,pe stadion
Zapata a fost acolo (in carne si oase) , sa dea autografe si alte chesti ??![]()
Zapata a fost acolo (in carne si oase) , sa dea autografe si alte chesti ??![]()
NU ma,nu a fost
De unde stii mah tu ai fost pana la Bucuresti sa vezi ?? ![]()
Zapata a fost acolo (in carne si oase) , sa dea autografe si alte chesti ??![]()
nu are cum sa fi fost in program nu scria nimic de zapata :biggrin: