FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul 3 - 0 (1 - 0)

«123»
@dy_00714.12.2007 17:28

Ziceti-mi si mie orele in care se vand bilete va rog mult . va multumesc fular-campionii

Wally14.12.2007 18:01

Programul caselor de bilete in cele doua zile va fi urmatorul:

 

Sambata, 15 decembrie - 14:00-18:00

Duminica, 16 decembrie - incepand cu ora 10:00

 

Sursa: www.steauafc.com

1uLy4Nn14.12.2007 18:17

am si eu o intrebare...nu am mai fost de vreo 2 luni pe stadion din cauza unor probleme de sanatate..mai e valabila treaba cu bilete doar cu buletinul? plz tell me

Wally14.12.2007 18:18

Da, poti sa iti iei bilete doar cu buletinul...

1uLy4Nn14.12.2007 18:19

@wally

 

ms mult..inca ceva, mai merge sa iei 4 bilete/buletin?

Wally14.12.2007 18:22

Sa cresti mare! Din cate stiu eu acum poti sa iei si 8 bilete pe un singur buletin. Oricum 4 se poate sigur.

1uLy4Nn14.12.2007 18:40

e bine asa...am pacalit mai multi colegi sa vina...nu au fost in viata lor pe stadion :D..una cik e rapidista da habar nu are 2 jucatori de sub pod :))..tinand cont ca sunt multe fete sper sa nu am probleme :D

korynna14.12.2007 19:08

Arata-mi-o mie pe aia rapidista :tongue: Sry de off.

dax4714.12.2007 22:16

Macar meciul asta sa-l castigam si noi cu 3 goluri. Adica chiar avem sanse la victorie in acest meci. Chiar si cu distrusii astia de joaca in tricourile Stelei.

 

Forza Steaua ! Forza Zapata !

kaladze14.12.2007 22:53

cat v a costa biletul stie careva? :steag_steaua_ro: :steagcruce:

Wally14.12.2007 23:00

Preturile tichetelor de acces sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 50 lei

TRIBUNA 0 - 25 lei

TRIBUNA I - 15 lei

TRIBUNA II - 8 lei

PELUZE - 3 lei

se7en15.12.2007 01:04

2-0, goluri inscrise de Badea si Croitoru (nu m-ar mira daca ar inscrie si Surdu sau chiar Neaga)

1uLy4Nn15.12.2007 10:42
Arata-mi-o mie pe aia rapidista :tongue: Sry de off.

 

 

fosta rapidista..o convertesc eo acum la religia STELISTA :D:D:D :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

ktalyn15.12.2007 13:58

As vrea sa i se acorde o sansa si lui Golanski care s'a miscat destul de bine cu Arsenal si care sper sa aduca un plus de vitalitate. A facut cateva centrari bune si chiar a avut un sut peste poarta, s'a luptat cu succes cu adversarii.

Poate ar fi o solutie ca mijlocas.

4_ever_steaua15.12.2007 14:05

OoOo trebuie sa batem..am incredere in ei Forza STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :steagcruce:

Zerg15.12.2007 15:20
As vrea sa i se acorde o sansa si lui Golanski care s'a miscat destul de bine cu Arsenal si care sper sa aduca un plus de vitalitate. A facut cateva centrari bune si chiar a avut un sut peste poarta, s'a luptat cu succes cu adversarii.

Poate ar fi o solutie ca mijlocas.

 

De ce sa ne chinuim cu Golanski mijlocas cand el si cu Eme sunt cei mai buni fundasi de benzi din Liga 1 dupa parerea mea. De ce nu Golanski fundas dreapta si Eme fundas stanga? sry de offtopic

ktalyn15.12.2007 15:59

Ar fi si asta o solutie dar m'am gandit si la Nesu care nu joaca rau si alearga f mult, sincer mi'as dori de la Emeghara un joc mai ofensiv.

Deliric115.12.2007 16:57
Ar fi si asta o solutie dar m'am gandit si la Nesu care nu joaca rau si alearga f mult, sincer mi'as dori de la Emeghara un joc mai ofensiv.
Da Emeghara e tehnic si vede bine jocu`( am observat ca nici fundasi nu e frica sa dribleze si sa-si surprinda adversaru) , oricum la ce mijlocasi are Steaua la ora actuala mai rau nu se poate .
1uLy4Nn15.12.2007 17:30

aveti idee cam cate bilete s-au vandut?? oare mai gasesc maine la ora meciului? :D

LEO STELISTU15.12.2007 18:01

EU SPER SA CASTIGE Steaua AM INCREDERE IN EI SI AI SUSTIN forzateaua fularsteau2 fularultras:steagcruce:

Wally15.12.2007 19:49
oare mai gasesc maine la ora meciului? :D

Gasesti cu siguranta...

1uLy4Nn15.12.2007 19:54

@wally

 

multumesc inca o data..esti salvatorul meu :)))...Steaua-Farul 3-0..

 

Pleaca din Ghencea, Becali pleaca din GHENCEAAA, pleaca din GHENCEAAAAA

Wally15.12.2007 20:10

Nu ai pentru ce. Cat mai multi la stadion!

1uLy4Nn16.12.2007 08:45

scz de off topic dar acolo unde trebuie sa primesc raspunsul nu il primesc...wally salveaza-ma tu :D.. cica protest prin neprezentare, PN si PS nu se prezinta la meci...este adevarat? :((( eu mi-am luat bilet la nord..ma trezesc singur?? :steagcruce: :steagcruce:

LEO STELISTU16.12.2007 09:39

Batem 3-0 MARCATORI: dica10 dica10 dica10 FORZA Steaua

«123»