FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul 3 - 0 (1 - 0)

«123»
SteauaToronto12.12.2007 21:57

Data: Duminica (16 decembrie)

 

Ora: 17:00

 

Transmis de: Antena 1

Virgil12.12.2007 22:08

Dupa o buna repriza a doua impotriva Arsenalului la Londra, vreau sa cred ca Steaua se va prezenta foarte bine impotriva Farului si va castiga. Nu uit ca la conducerea tehnica a constantenilor se afla nasul lui Piturca, Ion Marin zis Sapaliga. Un antrenor care a pus de fiecare data probleme Stelei, indiferent a a antrenat Dinamo sau Farul. Trebuie jucat cu inteligenta si cu determinare. Mizez pe victorie.

john_8612.12.2007 22:48

Hai baietii! Campionatul este tot ce ne-a mai ramas, singurul front pe care mai luptam. sa mergem cat mai multi duminica pe stadion si sa incurajam echipa pentru ca stim ca urmeaza o pauza in care o sa ne fie dor de meciurile din Liga 1 :smile:

Wally12.12.2007 23:24

In mod normal ar trebui sa castigam, dar eu ma astept la orice...

yo_marius12.12.2007 23:26

sper doar ca acest meci sa nu fie "aranjat" de bkl si Bosanceanu!!!mi-ar fi frica de o lovitura libera a lui Todoran in min.93....

Wally12.12.2007 23:30

De data asta o sa inscrie Surdu de 2 ori si o sa stam fara griji la lovitura libera a lui Todoran din minutul 93...

axl12.12.2007 23:31

@Wally

Pacat ca nu mai joaca Gurita, acest Romica Bunica al Farului.

Wally12.12.2007 23:38

Pacat ca nu mai joaca la noi...pe langa cele 2 goluri ale lui Surdu mai inscriam de 2 ori si pe contraatac...

yo_marius12.12.2007 23:46
.pe langa cele 2 goluri ale lui Surdu mai inscriam de 2 ori si pe contraatac...

 

 

culmea,am fi inscris in poarta Farului pe contraatac..........

FC_STEAUA_194713.12.2007 07:42

Si eu cred ca o sa inscrie Surdu.

bubylycy13.12.2007 10:10

Dak jucam acasa facem egal sau o victorie chinuita.... As vrea sa batem la scor si noi o echipa dar vremurile alea au apus de mult La Steaua....de cand cu bercali

st_194713.12.2007 13:08

1 solist.

**alex**13.12.2007 13:15

Ultimul meci de anul asta, sper sa vina multi spectatori si sa fie o atmosfera frumoasa.

cae indru13.12.2007 16:02
Ultimul meci de anul asta, sper sa vina multi spectatori si sa fie o atmosfera frumoasa.

 

foarteeeeeeeeeeeee multi spectatori! tocmai ce ne-au suspendat stadionul 3 etape! influenta lui Becali e mai mare decat ne putem imagina noi!

st_194713.12.2007 16:16

Steaua - Farul, 16 decembrie

 

Steaua - CFR Cluj, 1 martie

 

Steaua - Unirea Urziceni, 15 martie nu se poate..:| e mana lu Dragomir f.m.m

1uLy4Nn13.12.2007 18:03

3-0 :steagcruce: spre cl

kaladze14.12.2007 00:48
foarteeeeeeeeeeeee multi spectatori! tocmai ce ne-au suspendat stadionul 3 etape! influenta lui Becali e mai mare decat ne putem imagina noi!

 

 

aoleoo:(((((

Dj Andres14.12.2007 10:58

pai si ce nu se joaca cu spectatori cu Farul?

1uLy4Nn14.12.2007 13:02
pai si ce nu se joaca cu spectatori cu Farul?

 

 

 

in caz ca nu ai vaztut pana aqm..mesiul se joaca FARA spectatori

puiu mordasan14.12.2007 13:19
:steagcruce: spre cl steag3 Este primul meci spre Champions League asa ca este obligatorie o victorie! 2-0! FORZA Steaua!!!
IONUTZ-CIPRIAN14.12.2007 16:13

O vom lua pe carca!!Mai ales fara spectatori!!

1uLy4Nn14.12.2007 16:25

am auzit ca s-a revocat suspendarea...cik putem merge la meci \:D/..e adevarat?

Radeni_Stelistul14.12.2007 16:26

este imposibil,daca si cu Farul pierdem atunci avem o problema grava la Steaua,juc nu se mai suporta isi dau aere de vedeta....uite vedetele noastre care ne-au facut de ras in cl!eu sper ca dupa iarna Steaua sa ia locul 1!!!LOCUL 2 PENTRU Steaua NU EXISTA!!!

1uLy4Nn14.12.2007 16:27

scz pentru postul dublu dar este oficial...mergem la meci

 

Curtea de Arbitraj pentru Fotbal din cadrul FRF a decis ca Steaua sã joace cu spectatori urmãtoarele trei etape. Astfel, începînd de mîine, 15 decembrie, se vor scoate la vînzare biletele pentru partida de campionat cu Farul, programatã duminicã, la ora 17:00.

 

:steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

**alex**14.12.2007 16:36

E posibil sa fie ultimul meci din campionat pe Ghencea cu steaguri..

«123»