FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul C-ta - SuperSteaua.Momentul adevarului.

«12»
misha29.04.2005 13:33

dar cu cine sa jucam ofensiv?

atacantii viseaza foarte frumos si nu mai vor sa se trezeasca

ei au demonstrat ca pot numai ca acum nu mai vor

Grinch29.04.2005 19:00

Oprita Oprita Oprita !!! :twisted:

Motanu D29.04.2005 19:21
dar cu cine sa jucam ofensiv?

atacantii viseaza foarte frumos si nu mai vor sa se trezeasca

ei au demonstrat ca pot numai ca acum nu mai vor

Cu Adrian "Rica" Neaga si cu Claudiu "Blocnotes" Raducanu !!!

Si ca o mica precizare, atacantii nostri, in speta A. Cristea si L. Dinita nu pot. Vor dar nu pot. Pentru ca primul mai are multe de invatat (lui Claudiu i-a trebuit un an si ceva...), iar al doilea nu a putut mai mult niciodata. Doar ca la Sportul juca altceva si avea spatii mari... La Steaua, cu om pe el, e mort. Iar atunci cand scapa de om, trage pe langa, ca-n meciul cu Villareal...

Virgil29.04.2005 19:30

Motane,esti o adevarata enciclopedie!

Daca ai fi venit cu câte o porecla si pentru Cristea si Dinita,asa cum ai facut-o pentru Claudiu si Rica,era perfect.

Motanu D29.04.2005 19:37

Cristea si Dinita nu merita porecla !!! Cand vor face pentru Steaua macar cat Rica si Claudiu, atunci vor merita si asa ceva. Pana atunci... s-ar putea sa luam titlul cu Tudor si Hamutovski in atac.

Virgil29.04.2005 19:47

Andrei "Sut-gol!" Cristea si Laurentiu "Slab de Gioale" Dinita.

Motanu D29.04.2005 19:55
Andrei "Sut-gol!" Cristea si Laurentiu "Slab de Gioale" Dinita.

 

Mai de graba Andrei "In Gol" Cristea...

Virgil29.04.2005 20:01

Mai degraba am prezis.Pentru meciul cu Sportul.Dac-o fi sa fie/va fi jale în Regie.

«12»