Eu prezic un rezultat de egalitate: 1-1 ... Neaga o sa marcheze la noi, si cel mai probabil Silva sau Adebayor la ei...
Nu radeti! Pana in minutul 15-10 vom marca.
Spui sa nu radem dar nu ma pot abtzine,sincer!Eu sincer,cred ca ciobanul si Adi Ilie vau spalat creierul!Cum sa faci 1-1 acolo,cand echipe ca Sevilia,man U,Chelsea au pierdut?adica noi suntem mai sus decat ei,a?Sa fim seriosi...nimeni nu vrea raul echipei,dar trebuie sa fim realisti!eu sper la un maxim 3-1 sa ne luam...totusi e un scor rezonabil si nu ne-am face de rusine!
INCA O DATA:nu mai ascultatzi declaratiile celor 2 amintiti mai sus,pentru ca dauneaza grav sanatatiiiii!!!!
FORZA Steaua!!!!!
