FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[done][mkt_pr] Felicitari De Sarbatori Pentru Membrii Aiss

«12»
Kustino08.01.2008 09:52

Baietii de la Logistica sa iasa in fata clasei.

 

P.S. Ideea principala a cartei postale era foarte ogrish asa, dar din cauza problemelor tehnice nu am mai reusit anul asta sa o facem.

carminastan08.01.2008 10:29

am si io o curiozitate/intrebare (nu stiu unde sa ma adresez): imi poate spune si mie cineva pe pm dintre cei ce au access la baza de date, io ce adresa am dat? :D (Nu de alta dar m-am mutat de unde stateam anul trecut in primavara si nu as dori sa-mi ajunga corespondenta pe acolo. )

tia si scuze de offtopic

 

LE. Am primit informatia. Multumesc

«12»