08.01.2008 09:52
Baietii de la Logistica sa iasa in fata clasei.
P.S. Ideea principala a cartei postale era foarte ogrish asa, dar din cauza problemelor tehnice nu am mai reusit anul asta sa o facem.
Baietii de la Logistica sa iasa in fata clasei.
P.S. Ideea principala a cartei postale era foarte ogrish asa, dar din cauza problemelor tehnice nu am mai reusit anul asta sa o facem.
am si io o curiozitate/intrebare (nu stiu unde sa ma adresez): imi poate spune si mie cineva pe pm dintre cei ce au access la baza de date, io ce adresa am dat?
(Nu de alta dar m-am mutat de unde stateam anul trecut in primavara si nu as dori sa-mi ajunga corespondenta pe acolo. )
tia si scuze de offtopic
LE. Am primit informatia. Multumesc