FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[done][logistica] De Trimis Card-urile

«12»
M@rmota15.12.2007 19:17

A fost platita si casuta postala pentru inca un an. :smile:

Kustino17.12.2007 10:35

Sunt gata legitimatiile. Total de plata: 205,21 lei.

MR.KILLER.ULTRAS17.12.2007 13:07

Le-ati ridicat?

john_8618.12.2007 01:32

pot sa le ridic miercuri dimineata, e bine?

Ovidiu vii maine la hochei sa ne intalnim sa imi dai banii? ca eu nu ii mai am.

SSK18.12.2007 05:44

Vezi, daca lasi totul pe ultima zi? Ar fi trebuit sa-mi spui duminica, si ti-i dadeam atunci. Acum nu stiu cum sa facem, ca eu nu ajung la hochei. Ajunge azi cineva la hochei care poate sa-i imprumute banii lui Ionut?

 

Daca nu, vom gasi alta solutie (fie merg eu sa le ridic maine, fie o alta solutie de a-i trimite banii lui Ionut). Anuntati deci daca puteti!

Kustino18.12.2007 08:19

EU nu ajung la hochei, dar cred ca o sa ridic eu cardurile, Ovidiu daca e putem sa ne vedem noi pe undeva

john_8620.12.2007 00:28

am ridicat cardurile. le-am oprit pe urmatoarele:

Paiu Andrei

Julian Daniel Claudiu

Aursulesei Andrei

Palada George Emil

Gheorghe Ionut Florian

Tanasa Andrei Bogdan

Daca mai vrea cineva sa ii tin cardul, sa scrie pe acest topic.

Pe restul le trimit maine dimineata.

andyro20.12.2007 07:36

Stroe Adrian aka eu

Bergthaller Alexandru

 

Vorbim pe un mess sa vedem daca ne putem intalni pana sambata pe undeva ca sa le iau.

«12»