A fost platita si casuta postala pentru inca un an. :smile:
A fost platita si casuta postala pentru inca un an. :smile:
Sunt gata legitimatiile. Total de plata: 205,21 lei.
Le-ati ridicat?
pot sa le ridic miercuri dimineata, e bine?
Ovidiu vii maine la hochei sa ne intalnim sa imi dai banii? ca eu nu ii mai am.
Vezi, daca lasi totul pe ultima zi? Ar fi trebuit sa-mi spui duminica, si ti-i dadeam atunci. Acum nu stiu cum sa facem, ca eu nu ajung la hochei. Ajunge azi cineva la hochei care poate sa-i imprumute banii lui Ionut?
Daca nu, vom gasi alta solutie (fie merg eu sa le ridic maine, fie o alta solutie de a-i trimite banii lui Ionut). Anuntati deci daca puteti!
EU nu ajung la hochei, dar cred ca o sa ridic eu cardurile, Ovidiu daca e putem sa ne vedem noi pe undeva
am ridicat cardurile. le-am oprit pe urmatoarele:
Paiu Andrei
Julian Daniel Claudiu
Aursulesei Andrei
Palada George Emil
Gheorghe Ionut Florian
Tanasa Andrei Bogdan
Daca mai vrea cineva sa ii tin cardul, sa scrie pe acest topic.
Pe restul le trimit maine dimineata.
Stroe Adrian aka eu
Bergthaller Alexandru
Vorbim pe un mess sa vedem daca ne putem intalni pana sambata pe undeva ca sa le iau.