Iata si primul task al echipei de logistica.
(era si al echipei de marketing/pr dar am zis sa le fac eu ca sa scurtam din timpul de asteptare).
Asadar, in zip-ul atasat gasiti card-urile care trebuie trimise membrilor. Sunt 15 bucati.
Exista un folder in care este tot ce trebuie dat la tipografie (curbe+text, stiu ei ce sa faca - kustino trebuie sa le trimita sau sa va spuna cui anume trebuiesc trimise). Tot la tipografie, sau unde va e mai comod trebuie sa printati 15 mesaje ce se vor trimite in plic, alaturi de card.
Gasiti si o lista exacta cu Nume / Adresa unde trebuie trimise cardurile.
Cheltuieli:
1. Printat card-uri ~ 150 lei
2. Printat mesaje ~ 10 lei
3. Cumparat plicuri ~ ?
4. Expediere ~ ?
---------------------
Pentru toate astea trebuie facturi, chitante etc.
Daca va e mai comod puneti bani de la voi si decontam ulterior. Daca nu, il cautati pe Ovidiu si va da bani de pe card-ul AISS.
--------------------
Atentie: In lista atasata sunt si persoane carora poate nu vreti sa le trimitei card-ul prin posta (gen andyro) si se mai pot scadea cheltuielile. Totusi, pentru a nu complica problema, eu am pus lista fara exceptii.
Luati fisierul nou pentru ca am mai adaugat un membru (Petcu)
Succes.
