FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[done][logistica] De Trimis Card-urile

«12»
George Stan11.12.2007 08:01

Iata si primul task al echipei de logistica.

(era si al echipei de marketing/pr dar am zis sa le fac eu ca sa scurtam din timpul de asteptare).

Asadar, in zip-ul atasat gasiti card-urile care trebuie trimise membrilor. Sunt 15 bucati.

Exista un folder in care este tot ce trebuie dat la tipografie (curbe+text, stiu ei ce sa faca - kustino trebuie sa le trimita sau sa va spuna cui anume trebuiesc trimise). Tot la tipografie, sau unde va e mai comod trebuie sa printati 15 mesaje ce se vor trimite in plic, alaturi de card.

Gasiti si o lista exacta cu Nume / Adresa unde trebuie trimise cardurile.

 

Cheltuieli:

1. Printat card-uri ~ 150 lei

2. Printat mesaje ~ 10 lei

3. Cumparat plicuri ~ ?

4. Expediere ~ ?

 

---------------------

 

Pentru toate astea trebuie facturi, chitante etc.

Daca va e mai comod puneti bani de la voi si decontam ulterior. Daca nu, il cautati pe Ovidiu si va da bani de pe card-ul AISS.

 

--------------------

 

Atentie: In lista atasata sunt si persoane carora poate nu vreti sa le trimitei card-ul prin posta (gen andyro) si se mai pot scadea cheltuielile. Totusi, pentru a nu complica problema, eu am pus lista fara exceptii.

 

 

Luati fisierul nou pentru ca am mai adaugat un membru (Petcu)

 

Succes.

andyro11.12.2007 08:22

Confirmed ce zice George, mie puteti sa mi-l dati la meciul cu Farul, n-are rost sa il trimiteti prin posta, daca vor fi gata pana atunci. Aveti numarul de telefon/adresa de e-mail, dati-mi un semn si ne vedem (inainte de meci/la pauza, etc).

M@rmota11.12.2007 10:08

Eu mai am un set de plicuri cumparate acum cateva luni.

Le vom folosi pe acelea, nu are sens sa cumparam altele noi.

MR.KILLER.ULTRAS11.12.2007 12:21

am un prieten care vrea sa se inscrie(ar urma sa completeze formularul la meciul cu Farul),vrea sa stie in cat timp ajunge cardul....adica,dati comanda acum sau in viitorul apropiat?

George Stan11.12.2007 12:24

Sa-ti dea datele si sa plateasca taxa de inscriere azi sau maine si ii vom face card in lotul asta. Altfel va primi card-ul luna viitoare.

fane_casieru'11.12.2007 12:37

@Marmota sau Bodanelu

Pentru Gheorghe Ionut Florian si Palada George Emil le iau eu,nu le mai puneti la posta.

La meciul cu Farul.

George Stan11.12.2007 12:44

Fane, nu imi spune mie ca nu ma ocup eu, nu sunt din echipa de logistica.

 

UPDATE, luati fisierul NOU pentru ca am mai adaugat un membru. (vezi atasament)

George Stan11.12.2007 15:19

Va rog luati ultimul fisier, sunt 17 card-uri de facut.

Luati-l de aici:

carduri_11_Decembrie_2007.zip

MR.KILLER.ULTRAS11.12.2007 21:34

ok,nu va grabiti logisticarii,maine se mai adauga unul...ma intalnesc cu careva din voi maine sau ii pun datele aici dupa ce plateste taxa de inscriere???

George Stan11.12.2007 21:42

Mi le trimiti maine pe privat. Dar dupa ce plateste omul taxa de inscriere.

Si sa te grabesti ca maine kustino trebuie sa trimita cardurile.

MR.KILLER.ULTRAS11.12.2007 21:46

ajunge pana vinerea viitoare?sau pana la sfarsitul anului?:)

Kustino11.12.2007 21:49

te intalnesti cu unul dintre nio si ti-l dam personal, daca e. Eu maine treb sa trimit fisierul, daca plateste imi poti da si mie pe mail sau pe privat datele lui.

john_8611.12.2007 22:31

fane, am notat eu numele celor care tre sa le pastrez. anuntati-ma care mai vrea sa-i pastrez cardul si sa i-l dau personal.

kustino, ai idee cat dureaza tiparirea cardurilo? adica sa stiu cand pot sa merg sa le ridic si de unde

multumesc

fane_casieru'12.12.2007 07:22

@john86

Ms..Joahne.La meciul cu Farul

SSK12.12.2007 08:15

Si lui Andrei Aursulesei i se va pastra cardul (nu i se va transmite prin posta).

MR.KILLER.ULTRAS12.12.2007 10:14

Mai kustino,pai eu ies in oras la 16.00,e tarziu,asa-i?

George Stan12.12.2007 10:40

Omule, trebuie doar sa stii SIGUR ca omul si-a platit taxa de inscriere, si poti sa ii dai lui kustino datele si la telefon.

Daca nu se poate si nu se poate, asta e, isi va lua card-ul luna viitoare.

MR.KILLER.ULTRAS12.12.2007 10:50

Man,ii platesc eu cotizatia+taxa de inscriere!Banii si buletinul lui sunt la mine!La 16.00-16.30 sunt achitate..Apropo,nu pot sa-i dau pm lui kustino,plm,stau d p telefon!In caz ca vede aici,cardul tre sa fie pe numele PAIU Andrei ,CNP 1870205370970.

Multam!

George Stan12.12.2007 18:19

Ok, au mai aparut ceva membri, inclusiv omul lui untaru.

Kustino, vezi fisierul atasat, sunt 19 legitimatii de trimis.

carduri_de_trimis_12_dec_07.zip

MR.KILLER.ULTRAS12.12.2007 20:19

Gata,am platit tot,multumesc mult baieti!Ramane sa vorbim detaliile ridicarii cardului si sa va dau un pm cu datele lui!

john_8612.12.2007 20:29

spune numele lui ca sa stiu pe care sa nu le trimit

 

later edit:

tin sa va anunt ca nu ma pot ocupa vineri sau sambata de ridicarea cardurior (daca vor fi tiparite pana atunci) deoarece lucrez vineri de la 9 la 18 si sambata de la 9 la 14. in afara acestor intervale sunt disponibil. sambata nu e sigur, s-ar putea sa fiu liber.

va multumesc.

P.S. daca arde, pentru Steaua imi pot face o portita :D

Kustino13.12.2007 11:15

Am trimis cardurile la tipografie de ieri, o sa anunt cand sunt gata aici pe forum.

bodanelu14.12.2007 12:52

chiar daca fac parte din echipa, nu prea am avut timp saptamana trecuta.

vin astazi in Bucuresti (vineri 14) si mai stau pana saptamana viitoare marti sau miercuri, apoi o sa intru in vacanta si ma intorc acasa la Valcea. daca pot ajuta cu ceva in timpul asta anuntati-ma.

 

pentru Tanasã Andrei-Bogdan cardul il opresc eu. este coleg cu mine si il dau eu.

SSK14.12.2007 17:35

Pentru cel care va ridica legitimatiile: sunt 19, ceea ce inseamna ca vor costa in jur de 200 de lei. Ai bani sau trebuie sa fac cumva sa ne vedem sa-ti dau banii inainte?

john_8614.12.2007 17:39

depinde cand trebuie sa le ridic. in principiu o sa fac eu rost si ne descurcam noi pe urma.

«12»