FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arsenal Londra - Steaua 2 - 1 (2 - 0)

«12»
dax4710.12.2007 09:21

Un 5-0 lejer la pauza, dupa care cei de la Arsenal se duc la barul clubului. Prin min 86 Steaua va avea primul sut pe poarta. Meciul se termina. Primul oier al tarii zice ca va face si va drege nu stiu ce, oricum nu conteaza, ca nu-l mai cred nici oile pe care le mulgea din lipsa de femei.

 

The end !

c.ronaldo1710.12.2007 13:18
Hi guys, can somebody tell me if there are any injured players in Steaua FC for the match against Arsenal? (In English please)

 

Yes. Dica, Vali Badea, Zapata, Nesu and the best player of Romanian clubs, Romeo Surdu. :(

 

Ssssttt.. incerc sa ii bag in eroare. :) Poate si`a facut Wenger cont pe forum.

novac10.12.2007 13:57
Ssssttt.. incerc sa ii bag in eroare. :) Poate si`a facut Wenger cont pe forum.

 

Haha, parca il si vad cautand informatii despre boala oii nebune din Romania. Postarea lui #23 este cu dedicatie pentru Arsene:

......Besides those who are missing for a long period, like Radoi, Plesan and Ghionea, there are many others with some sort of head injury resulting in a total inability to play football. They will all be in the starting lineup on Wednesday...

sa vezi confuzie pe el cand o vedea ca astia chiar sunt bezmetici :)

IONUTZ-CIPRIAN10.12.2007 15:13

Nu vor fi 6-7 goluri dar pana inn 3 tot vom lua!!Nici nu stiu ce sa fac,sa ma uit la meci sau la altceva?

1uLy4Nn10.12.2007 15:42
Yes. Dica, Vali Badea, Zapata, Nesu and the best player of Romanian clubs, Romeo Surdu. :(

 

Ssssttt.. incerc sa ii bag in eroare. :) Poate si`a facut Wenger cont pe forum.

 

 

ce nebun esti :))

**alex**10.12.2007 18:39

@c.ronaldo17

 

Cred ca englezul vrea sa puna la pariuri ca un jucator al Stelei va inscrie si vrea sa stie accidentatii ca sa nu-i aleaga :)

SzabiStelistu11.12.2007 11:59

Steaua ia minim 3 goluri.....nu mai am sperante .....ne bat la Urziceni si speram la o VICTORIE in Londra pe terenul lui ARSENAL???nu sunt nebun ci spun doar realitatea.....in fine FORZZA Steaua si sper sa va reveniti! :steag_steaua_ro: :steagcruce:

dax4711.12.2007 12:22
@c.ronaldo17

 

Cred ca englezul vrea sa puna la pariuri ca un jucator al Stelei va inscrie si vrea sa stie accidentatii ca sa nu-i aleaga :)

 

 

In sfarsit unul care si-a dat seama.

 

Adevaratul pariu e daca Steaua va avea macar un sut pe poarta. :)

novac11.12.2007 15:30

Vesti proaste de la infirmerie, van Persie, Diaby si Lehmann vor juca. Bine ca nu i-au reparat si pe restul.

 

" Robin van Persie is set to return from injury against Steaua Bucharest.

- Abou Diaby is back in the squad to face Steaua and could feature from the substitutes bench.

- Hleb will not play against Steaua and Arsene Wenger revealed that the Belarussian is rated as doubtful for the visit of Chelsea.

- Flamini will not face Steaua but Wenger revealed there is a chance he could face Chelsea.

- Cesc Fabregas ... He is not in the squad to face Steaua and is still not sure of a return against Chelsea."

kaladze11.12.2007 16:38

sa speram ca iesim cu capul sus si sa marcam macar un gol si noi :steagcruce:fularsteaua2

mountytoma12.12.2007 18:48

azi e momentul adevarului

 

daca Steaua joaca fotbal si scoate un rezultat bun, inseamna ca Hagi, Pedrazzini si Lacatus sunt antrenori buni, ca jucatorii au valoare, dar si ca aceiasi jucatori au sabotat acest sezon, sacrificand pana si un nume ca Hagi!

 

in acest timp excremali din pipera a incercat cat a putut sa arunce cu rahat in cei din jur, doar-doar isi va vedea visul realizat: parlamentarul cioban!

 

pe de o parte, as vrea sa pierdem astazi, ar insemna ca jucatorii chiar nu au putut mai mult in acest semisezon, si l-as vedea din nou pe bekkali facand spume.

 

pe de alta parte, as vrea sa batem, pentru a revedea singura echipa de fotbal cu care ne putem mandri in europa si in lume!

 

orice va fi, va fi si ceva bun acolo... raul nici nu mai conteaza, am primit atata otrava in suflet in ultima vreme incat am devenit imuni!

Agy_2312.12.2007 21:49

Nu ne`am facut de ras , si asta e bine. Cei mai buni jucatori ai Stelei au fost inca o data Zapata , Emeghara si Ov. Petre. Au mai jucat bine Zaharia si Golanski dupa ce au intrat. Surdu , iarasi , TROMPETA meciului. HAI Steaua !!! forzateaua :steag_steaua_ro:

Wally12.12.2007 23:23

Un rezultat nu tocmai rau. Inca ma mai gandesc cat de aproape a trecut sutul lui Ov. Petre :rolleyes:

bubylycy13.12.2007 10:07

Am jucat bine in a 2 repriza si atat... englezii au jucat mult mia bine in prima noroc de portar ca dak nu era vreo 5 goluri pentru ei.. si inca vreo 3 in a 2... am zis la inceput ca terminam codasii grupei si asa a fost... undei Steaua de anul trecut cand merge in UEFA si facea egal cu Lyon in deplasare

c.ronaldo1713.12.2007 16:47

Toata ziua mi`a stat azi gandul numai la ghiuleaua lui Ov.Petre :(

yo_marius13.12.2007 17:30

@ ronnie

 

si mie...dar stii de ce??

 

 

daca ar fi intrat golul ala,sigur spargeam T.V.!!iti dai seama cat Jiji,Adi,manageru' minune,si argatu Argaseala am fi vazut 2 luni de acum in colo??

c.ronaldo1713.12.2007 18:09

Ma doare fix in ********* de ce zici Gigi, migi, Argaseala si oboseala. Daca intra aia imi cumparam tricou cu nr. 84 pe care sa scrie O.Petre :)

weeezer13.12.2007 20:16

De ce cu 84? :?:

 

In alta ordine de idei, si eu l-am remarcat pe Ov. Petre in meciul de ieri, alaturi de obisnuitii Zapata si Emeghara.

c.ronaldo1714.12.2007 15:38
De ce cu 84? :?:

 

Sa am amintire peste 50 de ani cu SURDUL.

c.ronaldo1718.12.2007 16:22

Acum am observat.

Daca va uitati mai atent la faza in care Zaharia a marcat, veti observa ca jucatorul nostru era in off-side in momentul centrarii lui Lovin.

 

http://www.youtube.com/watch?v=n2EX2alzJZY...feature=related

 

Incercati "pause" in min 2:04.

**alex**18.12.2007 21:01

E pe linie. Ramane la aprecierea asistentului. :tongue:

stelistub22.12.2007 14:28
Macar sa iesim cu fruntea sus si cu un rezultat bun daca se poate, nu ca cea mai slaba echipa din competitia asta :unsure:

Puteam sa facem egal fularsteau2 fularultras

steauaaa02.01.2008 17:43

nu meritau victoria.macar un egal.Arbitrul a tinut cu ei nimic nu a fost in favoarea noastra , atat experienta cat si valoarea cat si arbitrajul au fost cu englezii.Atunci ce sansa sa aiba Steaua?Simplu.

Niciuna

Fc Alin11.08.2008 14:29

greu nene greu am pierdut cu 2-1 am jucat bine dar tot nu am putut eram aproape rau

cRiss4Steaua11.08.2008 18:18

Aline acuma postezi pe fiecare topic vechi de 10 ani ca sa`ti faci numaru` de posturi ?

«12»