azi e momentul adevarului
daca Steaua joaca fotbal si scoate un rezultat bun, inseamna ca Hagi, Pedrazzini si Lacatus sunt antrenori buni, ca jucatorii au valoare, dar si ca aceiasi jucatori au sabotat acest sezon, sacrificand pana si un nume ca Hagi!
in acest timp excremali din pipera a incercat cat a putut sa arunce cu rahat in cei din jur, doar-doar isi va vedea visul realizat: parlamentarul cioban!
pe de o parte, as vrea sa pierdem astazi, ar insemna ca jucatorii chiar nu au putut mai mult in acest semisezon, si l-as vedea din nou pe bekkali facand spume.
pe de alta parte, as vrea sa batem, pentru a revedea singura echipa de fotbal cu care ne putem mandri in europa si in lume!
orice va fi, va fi si ceva bun acolo... raul nici nu mai conteaza, am primit atata otrava in suflet in ultima vreme incat am devenit imuni!