FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul Piatra Neamt - Steaua

«12»
roket_grl09.12.2007 17:02

VA ROG DATZIMI UN LINK!!!

pe sopcast imi zice offline!!!pls pls pls repede!!!1

Piece of Mind09.12.2007 17:04

Vad ca Lacatus nu pare sa iasa prea curand din cuvantul lui nea Gigi. Joaca in continuare cu Emeghara in dreapta, cand ala e fundas stanga de meserie. Normal, i s-a indicat sa nu-l mai utilizeze pe Golanski sau pe Badoi pe dreapta.

SSK09.12.2007 17:11
Daca ne ajuta Dumnezeu, poate reusim iar performanta de a lua mai putin de 3!

 

Asa cum la Londra, un tiz de-al meu isi doreste nici mai mult, nici mai putin decat sa nu luam 7... Cam astia sunt jucatorii care ne "apara culorile"...

 

Eu sper la o victorie, ca prin minune.

Alin B.09.12.2007 17:19

Sper sa dam 3 suturi pe spatiul portii.Asta ar fi intr-adevar o performanta . Nici nu ma gandesc la gol. Nu indraznesc sa gandesc atat de departe.

akebono09.12.2007 17:19
VA ROG DATZIMI UN LINK!!!

pe sopcast imi zice offline!!!pls pls pls repede!!!1

 

 

daca gasesti sa zici si la mine

 

he he

 

masochisti suntem

akebono09.12.2007 17:22
daca gasesti sa zici si la mine

 

he he

 

masochisti suntem

 

0-0 e scorul sau Neaga a facut hattrick si Lovin o dubla cu care se conturizeaza o victorie la scor sub pietricica?

st_194709.12.2007 17:27

ma bucur mult pentru Vali care pana acum a facut un meci foarte bun.tot asa!

akebono09.12.2007 17:29
ma bucur mult pentru Vali care pana acum a facut un meci foarte bun.tot asa!

 

 

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL

 

cine a dat gol????

st_194709.12.2007 17:32
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL

 

cine a dat gol????

acelasi care dadea cu standard X2 si cu Kiev :))(ma rog 50 % autogol :) )

RAV3N_rosso-blu09.12.2007 17:33
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL

 

cine a dat gol????

Vali Badea a inscris,dupa un corner...a ajuns mingea la el si a sutat,mingea fiind deviata de hamza in poarta...0-1 minutul 19

Khalid09.12.2007 17:34

Ce penali sunt comentatorii :biggrin: . Cica "Scapa Cristocea pe partea dreapta" insa cel care a scapat era Nesu si pe partea stanga. :blink: Astia au terminat 10 clase?! :laugh:

akebono09.12.2007 17:35
Vali Badea a inscris,dupa un corner...a ajuns mingea la el si a sutat,mingea fiind deviata de hamza in poarta...0-1 minutul 19

 

 

10x pentru detalii

 

nu stiu de ce am impresia ca joaca peste media meciurilor de pana acum si pierd meciul asta e

 

Trup si suflet pentru culori !!!

 

 

:steagcruce:

RAV3N_rosso-blu09.12.2007 17:37
10x pentru detalii

 

nu stiu de ce am impresia ca joaca peste media meciurilor de pana acum si pierd meciul asta e

 

Trup si suflet pentru culori !!!

 

 

:steagcruce:

te inseli....ti-am prezentat cea mai buna faza a Stelei din acest meci....si e minutul 31

st_194709.12.2007 17:38

Lasatzi ma comentatorii in pace!!Din cate stiu eu Kanal D este al unor turci.Or fi si comentatorii turci :-??

RAV3N_rosso-blu09.12.2007 17:40
Lasatzi ma comentatorii in pace!!Din cate stiu eu Kanal D este al unor turci.Or fi si comentatorii turci :-??

pai eu i-as lasa in pace dar sa urmaresti un meci la TV fara sonor e cam aiurea....

akebono09.12.2007 17:42
Lasatzi ma comentatorii in pace!!Din cate stiu eu Kanal D este al unor turci.Or fi si comentatorii turci :-??

 

 

cum joaca nesu ?

 

isi pastreaza forma buna?

 

sunt gata sa pariez ca da gol Lovin

 

nu vad meciul deci nu-mi sariti in cap fular-campionii

«12»