FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Somnul natiunii naste monstri

«123»
Undertop11.12.2007 12:50

[Frumos articol,imi place ca ai adus aminte de istoria frumoasa a Stelei si de adevarul dureros (prezentul)care ne ingrozeshte sufletele.Insa nu mia placut partea cu Lacatush care,cred eu,mereu se va integra la Steaua,mereu va face ceea ce e mai bn pentru Steaua deoarece el o mare parte din viatza lui a petrecuto alaturi de Steaua si asta e un lucru maretz.Cat despre patron asa numitul "Camatar"credem totzi ca ar fi mai bn sa plece,sa ne lase in pace si sa uite de cuvantul Steaua si de ceea ce a investit el in aceasta echipa(adica nimic).Dar Laca cred ca ar trebui sa ramana la Steaua,pentru ca cu el si fara nea` Gigi Steaua mereu va rasari....niciodata nu va mai cade.....

«123»