FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Control - V Acum

«123»
axl12.12.2007 14:16

1.Blody Marry

Una dintre cele mai gustate cocteiluri este si Blody Marry,ea se prepara amestecand intr-un

pahar suc de rosii si vodka(dupa gust si putere;pentru cel mai bun gust,dar fara a avea pretentia sa

fie cocktailul tare veti putea folosi 35%vodka si restul suc de rosii),la care se mai adauga piper.Se

serveste la temperatura camerei,in pahare inalte cu pai

c.ronaldo1712.12.2007 17:29

Ma ia citeste asta si o sa te kaci pe tn de ras http://relansat.wordpress.com/2007/12/11/t...up-iui-vai-ioi/

axl12.12.2007 17:53

CaTrmen

yo_marius12.12.2007 18:28

: trimite mai departe si vei afla cum esti *1dulce ..2scump(a)..3frumos(a)...4sexy....5ingeras...6de treaba...7te iubesc.........rasp obligatoriu.

john_8612.12.2007 20:28

Chiar de esti cu DND...

BE RIGHT BACK sau NMD...

Sper sa nu imi dai ignore...

Ca iti spun un plugusor...

N-am intrat sa te stresez...

Am intrat sa iti urez...

La Multi Ani si fericire...

Liste de id-uri pline!

cRiss4Steaua12.12.2007 21:43

EXCLUSIV / Steaua ªI MIDDLESBROUGH S-AU ÎNÞELES: DICÃ PLEACÃ PENTRU 5 MILIOANE DE EURO

cRiss4Steaua13.12.2007 19:46

Givenchy Very Iresistible "Femei

-=Danny=-13.12.2007 20:12
weeezer13.12.2007 22:34

Offtopic:

rg93yk2s

Cred ca tocmai ne-ai zis o parola...

 

 

Ontopic:

Wally14.12.2007 18:02

Programul caselor de bilete in cele doua zile va fi urmatorul:

 

Sambata, 15 decembrie - 14:00-18:00

Duminica, 16 decembrie - incepand cu ora 10:00

 

Sursa: www.steauafc.com

korynna14.12.2007 18:10
c.ronaldo1714.12.2007 18:14
axl14.12.2007 18:35

trimite te rog mai departe. Ofer GRATIS pentru.copil cu probleme 2 ani PROTEZE si GHETUTE ORTOPEDICE tel. 0766396764 sau 0314221410, poate cuiva ii va prinde bine informatia

baraJa14.12.2007 19:39
Wally14.12.2007 23:01

Preturile tichetelor de acces sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 50 lei

TRIBUNA 0 - 25 lei

TRIBUNA I - 15 lei

TRIBUNA II - 8 lei

PELUZE - 3 lei

yo_marius15.12.2007 18:41

"O fetita extrem de mica (minuscula chiar) de 83 de ani din Yugospania are nevoie urgenta de transplant de unghii. Yahoo va dona cate o unghiera unor voluntari daca trimiti acest mesaj la toti prostii din lista ta (ca sa fii sigur ca-l dau mai departe). Daca nu o sa trimiti, seful de la Yahoo isi ia jucariile si isi baga p*!a in afacerea care ii aduce milioane de dolari si o va inchide (ca asa vrea el). Ba mai mult, daca nu o sa trimiti, eu o sa incep sa plang si sa ma dau cu curu' de pamant, si o sa ma rog la doamne-doamne sa patesti ceva nasol in urmatorii 60-70 de ani. Si daca nici acum nu ma crezi, inseamna ca n-ai inima baaaa unghie-n gat ce esti ! :( "

 

 

 

 

 

http://www.mass.8h.ro/de_ce_nu_se_inchide_yahoo.php

 

 

cat de adevarat!!

se7en15.12.2007 20:04
novac21.12.2007 12:17
carminastan21.12.2007 12:24
andyro21.12.2007 12:39

Hi,

 

As it looks now, it's a problem that's probably related more to your browser settings - can you please check if any pop-up blocker is enabled on the machine (on IE7, the pop-up blocker is enabled by default). Also, check the Internet security options(Internet Options->Security) for that zone - Enable the Automatic prompting for file downloads and the File Downloads options.

 

Let me know if the problem still persists after checking the above.

axl21.12.2007 13:43

Nu numai suporterii Stelei pot fi participanti la acest forum. Acceptam cu placere sa dialogam cu suporterii oricaror echipe daca acestia respecta regulamentul forumului.

axl23.12.2007 16:39
c.ronaldo1728.12.2007 16:21

Puii mei..

decembrie 28, 2007 • No Comments (Editeazã)

probabil ca aceasta expresie a aparut de la celebra zicala : "notre poule dans votre cour" sau de la acei baietzi mai sensibili care erau geloshi ca femeile au atatea denumiri avicole pentru .. shtitzi voi la ce ma refer, iar ei nu se considerau demni pentru. a utiliza indraznetzul cuvant "cocoshel".

 

oricum, consecintzele pot fi fericite: in loc sa jigneshti pe cineva adresandu-i-te cu "bai p**a!", mai ok e sa auda de la tine "bai puiule!". pot aparea si confuzii, ca la zoo : "acesta este un pui de crocodil". saracul animal evident ca nu are nici o vina..

cred, insa, ca n-ar trebui sa ne rezumam la "puii mei" sau "da-te-n puii mei", ci sa extindem utilizarea acestei expresii si la alte injuraturi, :

- sugea-mi-ai puii!

- sa-tzi bag puii in gat!

- baga-mi-ash puii-n ma-ta!!

- sa-tzi iau falca-n pui!

- lua-mi-ai puii in gura!!

 

exista in limba curenta si multe alte constructzii verbale care ar putea sa beneficieze de aceasta noua minune lingvistica:

- muzica popuiara, sunt beat pui, e ca puii, mi s-au sculat puii, ma doare-n pui, spaima puilor, capul puilor, branza de pe pui, s-au dus totzi banii pe pui, stau cu puii la soare, s-a dus puilor de suflet, s-a realizat.. e pe puii lui, fete bune de pui.

- futzi, nu futzi, vremea puilor trece

- catzi kilometri de pui o fi bagat in ea si asta?!?!

- puii, ****, coaiele/ au-nceput razboaiele

 

ca sa nu mai zic de mega-glumitzele gen:

- eshti shmecher? atunci ia-mi si mie puii la mishto

- shtii bancul cu lupu'? lu' puii mei ii place de tine

- shtii bancul cu vishine? vii si ne sugi puii

- ce-i mai mica si mai mica / decat "puii" de furnica?

 

formatzia muzicala cea mai obscena din Romania este, fara dubiu, Parazitzii. cum ar suna versurile lor cu aceasta minunata expresie care sa le infrumusetzeze?

- zi pu-i-ii, zi pu-i-i-i-i-i-i-i-ii

- am un pui si 3 co**e, fix in sutienul tau de baie

- imi spal puii cu periutza ta de dintzi

- viatza iese pe ****, dar se duce pe pui

- puii - unicul cuvant care te umple-n gura

- felatzie, sex oral, m**e cu puii sculatzi

- tarfelor, puii au alt gust intr-un bmw?

 

sa nu uitam ca literatura romaneasca are ACEA capodopera denumita "povestea puilor" de Ion creanga. insa, urmarind si inlocuirea inversa, merita amintite trista nuvela "P**a" de Ioan Alexandru Bratescu-Voineshti sau Tezaurul de la Pietroasa, denumit si "Closhca cu p*lele de aur"

 

in schimb eu chiar nu mai shtiu ce sa intzeleg din cantecul de leagan : "nani, nani / puiul mamii", din intrebarea "de ce a trecut puiul strada?" sau din rolul pe care l-a jucat "puiul santinela" in combaterea gripei aviare. si imi pare chiar rau de cei ca puiu calinescu sau puiu codreanu..

 

asa ca va sugerez cu caldura sa folositzi "puii mei".. vetzi fi cool, trendy si glam

 

ps: thx @ lucikanu, porku si olaru

andyro28.12.2007 21:02
Wally29.12.2007 02:01

SSA41078.JPG

«123»