Am vazut un asemenea topic pe alt site, mi se pare amuzant.
Asadar:
1. Apasati reply
2. Apsati ctrl-v (paste) in casuta cu textul de raspuns.
3. Apasati add-reply
(fara offtopic va rog)
incep eu:
Am vazut un asemenea topic pe alt site, mi se pare amuzant.
Asadar:
1. Apasati reply
2. Apsati ctrl-v (paste) in casuta cu textul de raspuns.
3. Apasati add-reply
(fara offtopic va rog)
incep eu:
e nu.. imposibil..
Plm, eu sunt mai greu de cap - puteti da niste intructiuni mai amanuntite sau o poza?
@dee nu ati inteles rolul topicului?
Vã informez cã începând de AZI sunt dispus sã vã primesc cadourile de Crãciun. În felul acesta sper sã poatã fi evitatã aglomerația din preajma sãrbãtorilor și a evita sã stați la coadã pentru a mi le înmâna ! Mulțumesc Pentru intelegere (primit pe mess)
--
PS: pt cei care nu au inteles scopul acestui topic.
ideea de baza este ca se doreste sa postati ceea ce aveti voi in clipboard acum, cu alte cuvinte, dati paste la ceea ce ati dat copy anterior, evident se doreste sa fie o chestie spontana, nu programata, deci nu dati copy doar de dragul de a avea ce sa posati aici.
A: Bogaciu Aurelian (Bucuresti)
A1:Szekely Zoltan (BAIA-MARE)
A2:Popa Ionel (PASCANI)
R: Bocaneala Marius (GALATI)
Obs: Pascu Romeo (Brasov)
Lica Marcel (Constanta)
m@rmo: e tare rau faza..
LE: lovituri de departajare
si da...
propun sa se discute problema lui adytzu91
American Pie Presents: Beta House
heroes.211.hdtv-lol
ma eu cred ca auzi si te trezesti dar nu iti dai seama =))
Secventa de final a filmului e filmata in doua locuri diferite. Partea de hotel e filmata la Astoria, pina cind Anamaria Marinca se indreapta catre restaurantul hotelului unde are loc o nunta. Iar secventa de restaurant in sine e filmata saptamini mai tirziu la Restaurantul Viilor din Bucuresti. Ne-am frasuit mult pina am luat decizia asta – ne doream initial sa filmam intr-un singur loc ca sa nu distrugem emotia crescinda a actorilor – insa nu s-a putut altfel.
rg93yk2s
deci ies de la metrou, ajung langa HVB, merg drept inainte