FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Control - V Acum

«123»
George Stan07.12.2007 14:03

Am vazut un asemenea topic pe alt site, mi se pare amuzant.

Asadar:

1. Apasati reply

2. Apsati ctrl-v (paste) in casuta cu textul de raspuns.

3. Apasati add-reply

 

 

(fara offtopic va rog)

 

incep eu:

 

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=10061

bodanelu07.12.2007 14:13

e nu.. imposibil..

axl2307.12.2007 14:15
carminastan07.12.2007 14:17
Stanici07.12.2007 15:33

Plm, eu sunt mai greu de cap - puteti da niste intructiuni mai amanuntite sau o poza?

bodanelu07.12.2007 16:33

@dee nu ati inteles rolul topicului?

Azzido07.12.2007 21:59

Vã informez cã începând de AZI sunt dispus sã vã primesc cadourile de Crãciun. În felul acesta sper sã poatã fi evitatã aglomerația din preajma sãrbãtorilor și a evita sã stați la coadã pentru a mi le înmâna ! Mulțumesc Pentru intelegere (primit pe mess)

 

--

PS: pt cei care nu au inteles scopul acestui topic.

ideea de baza este ca se doreste sa postati ceea ce aveti voi in clipboard acum, cu alte cuvinte, dati paste la ceea ce ati dat copy anterior, evident se doreste sa fie o chestie spontana, nu programata, deci nu dati copy doar de dragul de a avea ce sa posati aici.

andyro08.12.2007 00:13
forever_STEAUA08.12.2007 09:54

A: Bogaciu Aurelian (Bucuresti)

A1:Szekely Zoltan (BAIA-MARE)

A2:Popa Ionel (PASCANI)

R: Bocaneala Marius (GALATI)

Obs: Pascu Romeo (Brasov)

Lica Marcel (Constanta)

Yoyoyoi08.12.2007 19:51
M@rmota08.12.2007 22:35

m@rmo: e tare rau faza..

 

LE: lovituri de departajare

1on09.12.2007 10:45
Wally09.12.2007 23:29
M@rmota10.12.2007 20:13

si da...

axl10.12.2007 20:27

propun sa se discute problema lui adytzu91

Katau10.12.2007 21:30
john_8610.12.2007 22:08
c.ronaldo1711.12.2007 14:18
Wally11.12.2007 19:42

American Pie Presents: Beta House

DRG11.12.2007 20:40

heroes.211.hdtv-lol

M@rmota12.12.2007 11:08

ma eu cred ca auzi si te trezesti dar nu iti dai seama =))

forever_STEAUA12.12.2007 13:49

Secventa de final a filmului e filmata in doua locuri diferite. Partea de hotel e filmata la Astoria, pina cind Anamaria Marinca se indreapta catre restaurantul hotelului unde are loc o nunta. Iar secventa de restaurant in sine e filmata saptamini mai tirziu la Restaurantul Viilor din Bucuresti. Ne-am frasuit mult pina am luat decizia asta – ne doream initial sa filmam intr-un singur loc ca sa nu distrugem emotia crescinda a actorilor – insa nu s-a putut altfel.

M@rmota12.12.2007 13:55

rg93yk2s

andyro12.12.2007 14:05

deci ies de la metrou, ajung langa HVB, merg drept inainte

Mihai Somanescu12.12.2007 14:15
«123»