Eu ma uit la meciurile Stelei de vreo 20 de ani si nu prea imi amintesc momente in care jocul sa fi fost atat de slab, jenant, penibil, spuneti-i cum vreti.
Da, imi amintesc infrangeri usturatoare (1-5 cu Bacau acasa, 0-8 per total cu Montpelier) dar un asemenea joc, ma spun sincer ca n-am mai vazut.
Asa ca, deschid acest subiect si intreb:
Ati mai vazut vreodata Steaua jucand in halul asta?
(exemple concrete. nu vreau sa iasa o discutie de genul cine e de vina, cum iesim din criza etc)
![]()
