FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alin Stoica - liber de contract?

«12»
corlika25.04.2005 07:29

Daca nimeni nu a crezut in el,daca nici noi cei care l-am crescut(cu aplauze si ovatzii) de pe vremea cand juca in pauzele marilor meciuri Steaua-Dinamo,daca nu noi stelistii nu il primim acasa ,avand in vedere faptul ca nu din cauza lui a plekat afara si nici nu a jucat la alta echipa din campionat,.....ATUNCI CINE ?Sper ca pt multi a demonstrat aseara (nr:24.04.2005) ca inca mai poate ....si vrea acasa ,pe Ghencea ,acolo unde il iubeau 30.000. de suflete ,acolo unde shiar dori oricine sa joace ......

misha28.04.2005 16:40

a jucat binisor :wink:

«12»