25.04.2005 07:29
Daca nimeni nu a crezut in el,daca nici noi cei care l-am crescut(cu aplauze si ovatzii) de pe vremea cand juca in pauzele marilor meciuri Steaua-Dinamo,daca nu noi stelistii nu il primim acasa ,avand in vedere faptul ca nu din cauza lui a plekat afara si nici nu a jucat la alta echipa din campionat,.....ATUNCI CINE ?Sper ca pt multi a demonstrat aseara (nr:24.04.2005) ca inca mai poate ....si vrea acasa ,pe Ghencea ,acolo unde il iubeau 30.000. de suflete ,acolo unde shiar dori oricine sa joace ......
