Reddog, Munteanu ar fi revenit CU SIGURANTA la voi, daca n-ar fi vazut ce-au patit Gica si Gabi Popescu, Lupu, Lupescu, Prunea, Raducioiu, S. Ilie, etc. Pentru multi din ei Dinamo a insemnat finalul carierei si o iesire din fotbal pe usa din dos. Uite-te la Stelea si-mi vei da dreptate !!!
Dorinel a vrut sa joace fotbal, nu sa joace managerii in locul lui. De aia a venit la Steaua; de aia au venit Lucescu, Sabau si Rednic la Rapid !!!
Pacat de Andone, ca e un pion pe tabla lui Borcea & co. (as fi vrut sa spun de sah, dar ma tem ca, cu exceptia d-lui C. Dinu, ceilalti sunt depasiti de acest sport...)
Oricum, faceti un serviciu fotbalului romanesc, voi, suporterii, si rugati-i pe conducatori sa nu-l transfere pe A. Stoica. Ar fi pacat sa-si incheie cariera la numai 25 de ani !!!