Steaua in momentul asta depinde de tactica adversarilor. Cu echipele care se inchid facem meciuri proaste si rezultate trase de par (Mioveni, Pandurii acasa, toate deplasarile de anul trecut) si cu echipele care ies la joc avem si noi ocazii dar nu jucam bine. Oricum si sa iesi la joc incepe sa profite cu Steaua: Urziceni cupa, Poli, U Cluj!!!
Ieri Ceahlaul a iesit la joc, mie nu-mi venea sa cred ce vraiste era in jumatatea lor de teren. Crededti ca daca Ceahlaul daca se aseza pe 2 linii mai scoteam ceva din jocul asta? am luat 3 puncte dar nu stam deloc bine. Si nici pe mine nu ma incalzesc cu nimic 3 puncte daca stiu ca iar nu vom juca nimic.