FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul - Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«123»
SteauaToronto06.12.2007 20:36

Duminica (9 Decembrie)

 

Ora: 19:00

 

Transmis de Kanal D

AmuntBoy06.12.2007 20:51

cine bine ca sunt in Londra la ora aia

si nu o sa vad jocul mizer al echipei

respect

dax4706.12.2007 22:18

3-0 pentru Ceahlaul !

Wally06.12.2007 22:22

Cel mai probabil va fi 0-0.

kaladze06.12.2007 22:25

sper sa batem ca numai pot de draci cum au jucat in cupa cu Urziceni

Punisher706.12.2007 22:27

:steag_steaua_ro:

 

fular-campionii

 

cu parere de rau cred ca se va termina 3-1 asta daca apara marele vatca

 

cu Gigi la bellu

stelista no. 106.12.2007 22:40

o luam si de la Ceahlaul :(( cel putin 2-0 pentru ei

puiu mordasan06.12.2007 22:51
:steagcruce: Partida de la Piatra Neamt este un meci de pregatire pentru.infruntarea de miercurea viitoare cu Arsenal!!! Daca cehii si-au cerut iertare suporterilor in genunchi ca forma de respect,ai nostri ce-au sa faca? Urziceniul ne-a umilit,cu Pinalti om face un 0-0 chinuit,dar ARSENALUL fratilor,n-o sa ne ierte....Ma gandesc cu groaza sa n-o patim mai rau ca Slavia.....Doamne ajuta-ne!!!!!
CELINEE07.12.2007 09:28

iar ne facem de ras.cu siguranta ne-o luam si de la asti.a murit si ultima frama de speranta pe care o aveam.sunt prea varza sa mai castige ceva.

RBB0807.12.2007 09:50

de KKT cik ei au jucat FOTBAL la urzici numa fotbal se poate numi NICI O ECHIPA din CAMPionatul JUdetean de Fotbal din Romania nu Joaca Cum a Facut o Steluta Noastra fara suparare dar e ADevrata ne doare Sufletul dar VIata MErge Inainte macar sa Terminam in Campionat in Primele 5 Locuri dar la cum joaca Echipa vai de Noi Posibil sa fie cel mai Prost Sezon din toata Istoria,Deocamdata in Toata Istoria Steaua nu a mai patit-o ca acuma a INscris doar 14 goluri PAcat Ce s-o fi intamplat la Echipa ca anul trecut in Champions League Au facut O fata Buna Dar anul asta au jucat Doar la meciurile cu javrele si Slavia ,pentru ce sa mai mergem la piatra-neamt sa inghetam Seara pe Stadion sa wedem cum ne o luam si de la moldowenii sau sa vedem cum se termina egal ca la cum a jucat nu avem NICI o Sansa

andyro07.12.2007 13:16
de KKT cik ei au jucat FOTBAL la urzici numa fotbal se poate numi NICI O ECHIPA din CAMPionatul JUdetean de Fotbal din Romania nu Joaca Cum a Facut o Steluta Noastra fara suparare dar e ADevrata ne doare Sufletul dar VIata MErge Inainte macar sa Terminam in Campionat in Primele 5 Locuri dar la cum joaca Echipa vai de Noi Posibil sa fie cel mai Prost Sezon din toata Istoria,Deocamdata in Toata Istoria Steaua nu a mai patit-o ca acuma a INscris doar 14 goluri PAcat Ce s-o fi intamplat la Echipa ca anul trecut in Champions League Au facut O fata Buna Dar anul asta au jucat Doar la meciurile cu javrele si Slavia ,pentru ce sa mai mergem la piatra-neamt sa inghetam Seara pe Stadion sa wedem cum ne o luam si de la moldowenii sau sa vedem cum se termina egal ca la cum a jucat nu avem NICI o Sansa

 

offtopic - 2 virgule (de altfel singurele semne de punctuatie) in 6 randuri si jumatate. Incerci sa stabilesti un record ?

 

Meci destul de greu, probabil 1-0, 0-0, 1-1.

Dj Andres07.12.2007 14:16

Daca nici pe astia nu-i batem chiar nu mai putem spera la campionat...

c.ronaldo1707.12.2007 15:01

Baieti, e sansa voastra la pariuri. Pariati multi si bine ca nu da gol Steaua in acest meci, cu siguranta este o cota mare.

 

Personal am sa bag scor final 0-0.

bogdanutz707.12.2007 15:14

Cred ca toti ne dorim sa castigam sub Pietricica , insa suntem constienti ca va fi foarte dificil , la ce joaca Steaua in moment. Sau la ce nu joaca?!?! Nici eu nu mai stiu , si cred ca nici ei habar nu au ce se intampla! Pur si simplu nu jucam fotbal. Din pacate nu cred intr-o revenire din acest colaps mai devreme de primavara anului viitor. Deci va fi un meci strans, inchis si poate cine stie scoatem si noi un egal chinuit , ca de victorie nu cred sa o obtinem , desi IMI DORESC VICTORIA!!!!

FORZA Steaua !!!!! odata si odata tot ne revenim noi :)

1uLy4Nn07.12.2007 17:04

scorul o sa fie 0-1 pentru Steaua...trebuie sa fim optimisti :Dfularsteaua2

st_194707.12.2007 20:12
Baieti, e sansa voastra la pariuri. Pariati multi si bine ca nu da gol Steaua in acest meci, cu siguranta este o cota mare.

 

Personal am sa bag scor final 0-0.

frate imi cer scuze ca te intreb,dar,presupun ca nu te-ar deranja cu nimic daca acest meci ar fi singuru` care te-ar scoate de pe biletul respectiv.?(:)) )

Virgil07.12.2007 20:23

Ar trebui sa am incredere in baieti.

Din pacate nu reusesc.

Doresc victoria Stelei.

Stiu ca nu spun un lucru extraordinar, dar intre a o dori si a deveni certitudine, vor fi cel putin 90 de minute de asteptare incordata.

Adica un fel de vesnicie raportat la forma slaba a echipei, la lipsa de eficacitate a atacului, la greselile din aparare, la deciziile discutabile ale arbitrului, la duritatea "kosovarilor", la grija ca vom pierde iar 1 punct sau 3 si se duce dracului si locul 2.

La faptul ca jucatorii vor termina extenuati meciul si peste 3 zile vor evolua ridicol la Londra contra tunarilor, in fata exigentilor suporteri ai tarii in care s-a inventat fotbalul.

La faptul ca la Londra, creditorul poate dispune folosirea echipei secunde, pentru ca titularii sa se odihneasca si sa se prezinte in cea mai buna conditie fizica la ultimul meci al anului, cel cu Farul.

Incerc un pronostic: 1,x,2.

Nu dau scorul.

1uLy4Nn07.12.2007 20:26
Daca nici pe astia nu-i batem chiar nu mai putem spera la campionat...

 

 

tu inca mai speri la campionat?

IONUTZ-CIPRIAN08.12.2007 08:17

O sa fie un meci castigat clar de nemteni,poate cu putin noroc o sa smulgem un egal,asta e valoarea echipei!!

axl08.12.2007 08:28
tu inca mai speri la campionat?

Nu e singurul.

1uLy4Nn08.12.2007 09:30
:D:D:D..imi place sa aud asta. Sincer,si eu ma gandeam ca nu sunt multe 11 puncte, dar in conditiile in care Steaua joaca fotbal...asa sper doar sa nu se mareasca distanta prea mult :D
BabBarDeL08.12.2007 09:31

Sunt din Piatra-Neamt ! Stie cineva de unde pot face rost de bilete in sectorul unde sta galeria Stelei de la Bucuresti?

Am fost la casa de bilete si nu se vand bilete pentru acea parte a stadionului ! :(

forever_STEAUA08.12.2007 09:36

A: Bogaciu Aurelian (Bucuresti)

A1:Szekely Zoltan (BAIA-MARE)

A2:Popa Ionel (PASCANI)

R: Bocaneala Marius (GALATI)

Obs: Pascu Romeo (Brasov)

Lica Marcel (Constanta)

axl08.12.2007 09:39
A2:Popa Ionel (PASCANI)

Ce va spuneam mai devreme? E o conspiratie malefica la mijloc.

dee08.12.2007 10:47
Ce va spuneam mai devreme? E o conspiratie malefica la mijloc.

 

Axl, exagerezi ... e curios cum ai sarit peste A: Bogaciu Aurelian (Bucuresti)

N-am inteles niciodata de ce atunci cand joaca Dinamo, Steaua sau Rapid, nu e nici o problema sa fie delegat un arbitru din Bucuresti, insa la un meci Farul-Poli nu o sa fie niciodata un arbitru/asistent constantean sau timisorean. Iti faci prea multe griji cu asistentul ala din Pascani. De furat te poate fura foarte bine si ala din Bucuresti.(dl Pietrisica e om important, nu cred ca se limiteaza numai la imprejurimi :P)

«123»