09-12-13

Ultimul meci din Liga Campionilor: Chelsea - Steaua. Azi, 21:45, Digi Sport 1 & Dolce Sport 1

Update: Juniorii roş-albaştrilor au pierdut meciul de pe terenul lui Chelsea, scor 0-5, şi totodată şi ultima şansă de a mai merge în optimile de finală.

Apasati aici pentru link-uri LIVE VIDEO

FC Steaua anunta public programul pentru partida cu Chelsea FC, contand pentru ultima etapa din grupele UEFA Champions League, care va incepe azi, la ora 21:45.

- 13:00 (ora Angliei) - decolare spre Romania

In alta ordine de idei, partida va fi condusa de o brigada de arbitri din Italia, avandu-l la centru pe Gianluca Rocchi.

Acesta va fi asistat, la cele doua linii, de Elenito Di Liberatore si Gianluca Cariolato, precum si de catre asistentii aditionali Luca Banti si Antonio Damato.

Rolul celui de-al patrulea oficial va fi jucat de catre Alessandro Giallatini.

Observator de arbitri a fost delegat finlandezul Kaj Natri, in timp ce delegatul UEFA este spaniolul Jose Luis Lopez Serrano.