FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cantec Triada

stelist100%04.12.2007 12:10

Am auzit la meciul cu Dinamo un cantec de grup triada care suna ceva de genu "Pe stadion /Peluza Nord/ Jos in dreapta ".... cine poate sa mi-l spuna si mie e super tare

fane_casieru'04.12.2007 12:17

@stelist100%

Exista deja un topic pe aceasta tema.