04.12.2007 12:10
Am auzit la meciul cu Dinamo un cantec de grup triada care suna ceva de genu "Pe stadion /Peluza Nord/ Jos in dreapta ".... cine poate sa mi-l spuna si mie e super tare
Am auzit la meciul cu Dinamo un cantec de grup triada care suna ceva de genu "Pe stadion /Peluza Nord/ Jos in dreapta ".... cine poate sa mi-l spuna si mie e super tare
@stelist100%
Exista deja un topic pe aceasta tema.