Desi toti dinamovistii sperau ca Steaua sa se "impiedice" de o echipa aflata in agonie, cum e Universitatea iata ca nu s-a intamplat chiar asa, spre nemultumirea lui Fl. Petre care spera ca Steaua sa piarda sau sa faca un egal. Steaua va lua campionatul. ![]()
