FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa moara Fl. Petre de ciuda!!!!!!!!!!!!

ionut34519.04.2005 06:52

Desi toti dinamovistii sperau ca Steaua sa se "impiedice" de o echipa aflata in agonie, cum e Universitatea iata ca nu s-a intamplat chiar asa, spre nemultumirea lui Fl. Petre care spera ca Steaua sa piarda sau sa faca un egal. Steaua va lua campionatul. :D

dbd19.04.2005 09:08

fii sigur Ionut ! sa moara cainii de ciuda ! si ciorile ! FORZA Steaua ! vom lua si campionatul !

gianini19.04.2005 20:26

sincer, mi-a fost teama de meciu' asta ca noi am avut tot timpul probleme la Craiova.

dbd20.04.2005 13:53

eu nu am avut emotii decat atunci cand au atacat ei ...in rest nu !

reddog21.04.2005 19:30

Dar la faza lui Plesan ce spuneti??? Fault in atac...da, asta era, imi era pe limba.

adriana1521.04.2005 19:34

zi-mi si mie ce putea sa faca plesan din faza aia(in nici un caz nu putea sa dea gol), plesan nu joaca nimic

reddog21.04.2005 19:44

Din lovitura putea.....

misha28.04.2005 10:00
... sa moara cainii de ciuda !  si ciorile ! FORZA Steaua ! vom lua si campionatul !

 

am crezut ca au murit deja

reddog06.05.2005 22:20

Nu, Dinamo NU MOARE NICIODATA!!!!