FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rezultate Testari

i0nutz8303.12.2007 21:28

1. horatiuspawn 8.5

2. fifa_emporio 9 rezerva

3. gosu_2005 8

4. only_babbardel1 10

5. zmarius_88 (respins la testari in trecut) 8

6. playmaker_rulz (restras/exclus in trecut) 10

7. Diavolo_Dany (respins la testari in trecut) 10

8. savubogdanus 10

9. rafa_hassan18 (mi-a dat allow si atat)

10. gattuso_gh 8,5

11. azbest_lil (allow si atat, precum colegul)

12. tuscacristea (user vechi, prioritate) 10

13. danutz_yo_the_legend 8

14. AdalgisoNaibo (respins la testari in trecut) 0 (zero) mori, caine!

15. reebook_nr1 (respins la testari in trecut) 10

16. edy_steauafc 2

17. frangeti_razvan 9.5

18. n1cush0r_ucan_mat31 2

19. glontzz_fifa 2

20. nanu_a2008 10

21. faby_no1 9 rezerva

 

Userii bold-ati au fost admisi in campionat !

 

Rezervele vor intra in competitie doar daca vor avea excluderi sau retrageri in primele 5 etape.

yo_marius03.12.2007 21:33

felicitari denii......sa nu ne faci de ras!!!!

dumy3l03.12.2007 21:35

prea umflate notele cred eu. sper sa se tzina baietzii. BAFTA!

i0nutz8303.12.2007 21:37

Umflate, neumflate, macar avem garantia ca am scapat de spurcaciuni :D

ReeBooK_Nr103.12.2007 21:37
15. reebook_nr1 (respins la testari in trecut) 10

 

nu am mai dat testu` eu ...... nu ka am fost respins :P:P:P ... sper sa fac o figura frumoasa :D

i0nutz8303.12.2007 21:39

Posibil, imi aduc aminte de tine ..

-=Danny=-04.12.2007 07:39

M-am calificat !!!! Ms ionutz , ms Marius , ms fane ,ms la totzi .... m-am calificat !!! :blush:

horatiuspawn04.12.2007 13:41

pacat, iar am ramas pe afara. poate campionatul viitor. Bafta la toti.

 

:steag_steaua_ro:

dee04.12.2007 13:43
BRAVO Danny, sunt mandra de tine!
EMPORiO04.12.2007 14:43

Eu am prins rezerva, poate am noroc ... in primele 5 etape retrasi / excluderi ceva ... ;))

c.ronaldo1704.12.2007 14:53

Denii, vreau sa`mi dedici primele 5 victorii. Nu uita cine te`a invatat Fifa. :biggrin:

BabBarDeL04.12.2007 16:02

In sfarsit in FcS ! :D

-=Danny=-04.12.2007 18:42

Ms Dee , Ms Roney .... da parca tu ma invatasei fifa manager ..... :unsure:

c.ronaldo1704.12.2007 19:09

@Denii

 

Lasa bhe, ca te invat si Fifa 08. Ia zi, de unde incep, te invat mai intai sa faci preluari sau trecem direct la berea de la vestiare?

Franki06.12.2007 10:29

bne ca am promovat!