De catva timp Steaua a inceput sa aiba pe langa antrenor italian si un joc italian.Mai exact de cand am intalnit valencia in Cupa UEFA si a trebuit sa ne aparam.In tur desi era acelasi antrenor faceam scor: 5-0 cu Craiova, 5-1 cu national, 3-0 cu Farul.Acum de trei etape o tinem numai in 1-0 sau 0-0.Unde este spectacolul din tur?Chiar nu putem sa jucam la fel si in retur?Sper sa ne revenim la meciul cu Arges, dar unde se intalnesc doi antrenori care prefera stilul italian nu iese specacol.Baieti treziti-va!
FORZA Steaua!!!
made by CS.
