FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid-FC Bacau

Gica Chioru18.04.2005 12:44

Furaciune

 

1.Penalty acordat aiurea la Ilyes.

2.Penalty pentru Bacau neacordat.

3.Cartonas galben si implicit rosu (bacauanul mai avea unul) la faza de la punctul 2.

 

Dupa ce a cumparat meciul cu Poli Iasi, iata ca Rapid, primul club bolsevic din Romania, club ce a facut rusinea societatii sportive romanesti jucand cu "soarele" bolsevic pe tricouri in 1946, face a doua mare magarie in acest retur de campionat.

Complice? Tiberiu Lajos.

Motanu D19.04.2005 00:15

Si culmea ipocriziei, tov. Vicepremier Gh. Copos se plange de "mijloacele specifice" ale lui Dinamo. Sau altfel spus, hotul ii acuza pe hoti !!!

Emil Gradinescu a avut o replica de zile mari pe parcursul meciului Steaua - Dinamo: "De fiecare data cand a fost arbitrata de straini, Steaua nu a pierdut !" (in campionat n.a.). Mai e nevoie sa mai explic cauzele acestui fapt ?!

sorin_77719.04.2005 06:21

Rapid se teme ca va pierde si in acest an o participare in cupele europene. Copos in acet sens se foloseste de toate mijloacele mai putin corecte de a aduna puncte sigure. Si acum sa fiti atenti daca nu va lua Rapid 3 puncte si de afara fara nici cea mai mica problema...

reddog21.04.2005 19:52
Si culmea ipocriziei, tov. Vicepremier Gh. Copos se plange de "mijloacele specifice" ale lui Dinamo. Sau altfel spus, hotul ii acuza pe hoti !!!

Emil Gradinescu a avut o replica de zile mari pe parcursul meciului Steaua - Dinamo: "De fiecare data cand a fost arbitrata de straini, Steaua nu a pierdut !" (in campionat n.a.). Mai e nevoie sa mai explic cauzele acestui fapt ?!

 

Si cand te gandesti ca hotii ar trebui sa se respecte, conform codului lor. Nu-i asa, perfectilor?