FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Curiozitate

SSK17.04.2005 19:58

De ce nu reglati ora site-ului ? Ultimul mesaj pe care l-am scris era trimis la ora 22:53 si totusi el imi apare ca fiind scris la 19:54... E clar ca exista o intarziere intre ora reala si ora site-ului. Si nu cred ca e dificil sa reglati acest aspect !

dbd18.04.2005 07:22

da dar tre s-o reglezi si tu cand te faci membru !?