17.04.2005 19:58
De ce nu reglati ora site-ului ? Ultimul mesaj pe care l-am scris era trimis la ora 22:53 si totusi el imi apare ca fiind scris la 19:54... E clar ca exista o intarziere intre ora reala si ora site-ului. Si nu cred ca e dificil sa reglati acest aspect !
