FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine credeti ca va castiga CL?

Stevey The Kyd15.04.2005 16:36

cine credeti ca va castiga Champions League? eu pariez pe Liverpool. isi ia bataie Chelsea. o finala Liverpool ac Milan.

ADRIAN PACURAR15.04.2005 17:49

Parca Milan are sansa , dar sa nu subestimam valoarea londonezilor , care au cel mai bun antrenor din lume la ora asta.

papass16.04.2005 17:28

mi-ash paria toata alocatzia p o finala Milan-Chelsea.Dupa parerea mea astea sunt cam cele mai bune echipe din lume la ora actuala.Cat despre finala,ar fi deschisa orcarui rez.Personal. ash merge p Milan.

dbd18.04.2005 07:29

zic ca Milan...si as vrea sa castige Milan !

adriana1518.04.2005 08:00

cred ca o sa castige Chelsea, cu toate ca eu as vrea sa castige Milan

gone20.04.2005 14:01

Milan. Nu cred ca Chelsea se va descura in fata unei echipe cu o aparare buna.

dbd21.04.2005 12:20

dar tu ce esti ? jumate stelist jumate milanist ? ca vad ca ai pusa o imagine cu emblema amandorora !?

Motanu D21.04.2005 13:49

Chelsea va castiga lejer lumea. Oricat de mult l-ar detesta lumea, Mourinho este cel mai bun antrnor din lume la momentul actual. Iar Drogba & co. sunt niste fotbalisti fantastici !!!

gone21.04.2005 14:38
dar tu ce esti ? jumate stelist jumate milanist ? ca vad ca ai pusa o imagine cu emblema amandorora !?

 

Da. Probleme Gogule?

reddog21.04.2005 19:33

AC Milan! Diavolii milanezi vor trece peste orice echipa... :twisted:

dbd22.04.2005 12:09

de la anul cel tarziu nu va putea trece peste noi nici Milan !

gone22.04.2005 20:57

Si eu as vrea asta. Insa cred ca mai avem de asteptap pana sa ne luptam de la egal la egal cu echipe ca Milan.

George Stan22.04.2005 21:16

Pacat nu e Il Muce antrenor la vreuna din semifinaliste (afar de Milan) caci respectivii puteau linistiti sa citeze din rapzodul rapidist Namol:

Cu Mucescu la echipa

Nici da Milan nu ti-e fricaaaa

Motanu D22.04.2005 21:37
Pacat nu e Il Muce antrenor la vreuna din semifinaliste (afar de Milan) caci respectivii puteau linistiti sa citeze din rapzodul rapidist Namol:

Cu Mucescu la echipa

Nici da Milan nu ti-e fricaaaa

 

Acum exista remixul:

 

Cu Mourinho la echipa

Nici de Milan nu ti-e fricaaaaa

 

PEntru ca Chelsea va castiga Liga. Si inca fara probleme deosebite...

Cat despre "Mucescu", sper ca, intr-un tarziu, va intelge ca fotbalistii aia pe care el i-a luat de la Dinamo chiar Nu au valoare. Si ca, avand asemenea exemplare in echipa, nu va castiga nici expozitiile chinologice, si cu atat mai putin Champions League...

reddog24.04.2005 22:47
de la anul cel tarziu nu va putea trece peste noi nici Milan !

 

Asta a fost faza zilei...comparatie Steaua-Milan. :lol:

misha28.04.2005 09:21

cred ca Milan va castiga