FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE AUDIO - Steaua - Slavia - in comentariul lui Gabi Safta

fcsteaua.ro27.11.2007 16:40

Incepand cu 21:45, la adresa http://fcsteaua.ro:8000/live.m3u, Gabi Safta va comenta pentru suporterii Stelei prin intermediul FCSTEAUA.RO, ultimul meci din sezonul actual al Ligii Campionilor pentru echipa noastra.

 

Gabi este ca de obicei alaturi de site-ul suporterilor, la doar o zi dupa ce a fost pe scena de premiere pentru cel mai bun comentator al anului. Felicitari Gabi si iti multumim ca faci pentru noi ce faci tu cel mai bine.

 

Pe parcursul transmisiei, sunteti invitati sa comentati aici, atat meciul cat si calitatea acestei transmisii audio. Azzido, care astazi seara este "operator de studio" ne-a asigurat ca aceasta transmisie se va desfasura in conditii excelente.

 

De altfel, inaintea meciului si in pauza el va fi cel care va asigura fondul sonor. Nu, nu canta, pune muzica ;)

 

Auditie placuta si asteptam comentariile voastre.

makaan27.11.2007 17:28

aproape imi pare rau ca merg la meci,asa de mult imi place sa ascult meciurile comentate de Gabi Safta... ar trebui sa comenteze mai des pentru. fcsteaua,parerea mea...

axl2327.11.2007 17:48
Azzido, care astazi seara este "operator de studio"

Mda, iar avem muzica "buna".

Azzido27.11.2007 18:07

la cererea audientei am schimbat playlistul.

fane_casieru'27.11.2007 18:08

LIBERTATE pentru AZZIDO !!!

dax4727.11.2007 18:28

Sper sa se coordoneze imaginea de la tembelizor cu acest comentariu, sa nu mai fie delay.

Dragoshel27.11.2007 18:30

pai asta cred ca era si de la net.. ca el vedea meciul LIVE :D

raulrusu27.11.2007 19:43

Gabi safta cel mai meserias comentator hai Steaua !!!

angel dust27.11.2007 19:46

unde se poate vedea meciu? as prefera sa il vad

dax4727.11.2007 19:52

Comentariul lui Gabi are delay de vreo 7-8 secunde fata de televizor. E aiurea... vad ca nu exista solutie sa fie emiterea instant. Naspa..

sly_steaua27.11.2007 19:56

voua va merge linkul? eu nu pot sa ascult meciul. plsss help!

Dragoshel27.11.2007 19:56

DA, am vazut. Comentariul este cam complicat, prin telefon, de la Gabi Safta, la unul dintre admini, si de acolo la noi......

Mune27.11.2007 20:04
voua va merge linkul? eu nu pot sa ascult meciul. plsss help!

 

nici mie cu winampul . insa cu media player merge

White_R27.11.2007 20:04

Nu o fi Lacatus antrenor genial dar e evidenta o imbunatatire in jocul Stelei.Chiar de nu are cu cine incearca sa joace fotbal, sunt pase din prima cand e loc, protejari, parca nu mai cad ca mamaligiile ,si se misca bine in teren dand cursivitate . Daca ii tine pe jucatori acest ritm le da 5 la Slavia . Totusi Rada nu poate renunta la singurul sau stil de joc bubuiala ...

AndyQ27.11.2007 20:36
Totusi Rada nu poate renunta la singurul sau stil de joc bubuiala ...

 

Tocmai ce-am dat gol dupa o "bubuiala" a lui Rada si o pasa de geniu a lui Dica. :)

@dy_00727.11.2007 20:36

Superb.. de mult nu am mai vazut aceasta dorinta de joc..dar asa sunt jucatorii nostri ,joaca doar daca au cutitul la os din pacate .. FORZA Steaua!!!! Steaua-slavia 4-1 fular-campionii

Khalid27.11.2007 20:37

Dintr-o bubuiala de alu' Rada a pornit faza primului gol. As vrea sa vad un Bicfalvi si un Cristocea la mijloc in a doua repriza :tongue:.

axl2327.11.2007 20:39

Pana acum Croitoru pare mana moarta. Buni Dica, Nesu, Eme, Rada si Ov. Petre.

androsteaua27.11.2007 20:40

e bine ca avem avantaj la pauza! hai baieti

mikkke27.11.2007 20:41
nici mie cu winampul . insa cu media player merge

 

Incearca cu Winamp 5.5.... click aici

 

Speram sa vedem mai multe goluri in repriza a doua, numai sa nu se gate "benzina". Forzzza Steaua!!!

raulrusu27.11.2007 20:45

pacat ca Steaua s-a trezit asa tarziu in Liga Campionilor

AndyQ27.11.2007 20:46

@ raulrusu

 

A avut cine sa o adoarma: Hagi & co.

Dragoshel27.11.2007 20:48

Steaua Steaua si iar Steaua, pot spune ca asta e adevarata Steaua. Asa va vrem mereu!

 

 

La fel ca Steaua a comentat si Gabi Safta, asa cum il stim noi de pe stadion... MUltumum Gabi!

yo_marius27.11.2007 20:49
A avut cine sa o adoarma: Hagi & co.

 

 

si banuiesc ca tu chiar crezi ce ai scris.........