Trimis: 14 04 2005 23:45 Titlul subiectului:
Acest mesaj a fost trimis de joseph
eu stau in SUD si nu sunt un mare fan Gabi Safta, dar il respect pt ca vad ca poarta o mare dragoste pt Steaua. Urmatorul post este de pe forumul steauafc.ro si ii apartine lui Gabi Safta.
"anunt important
--------------------------------------------------------------------------------
nu am crezut ca atat de curand o sa spun acest mesaj
de asta seara, imi inchei activitatea la Steaua
este greu de imaginat cu ce ganduri si cu ce nod in gat, de suparare, nervi si cu cati lacrimi in ochii scriu
imi cer scuze pentru tot ce am facut rau
imi cer scuze fata de cei pe care i-am dezamagit
nu este nici o placere si cred ca vor fi multe nopti in care nu voi dormi
este un moment pe care nu stiu daca il voi depasii
am motivele mele
nu regret decat ca atunci cand la meicul cu FC Arges va fi altcineva in locul meu, toti or sa creada ca m-a facut rapid
nimic mai fals
am decis sa renunt
sunt profund suparat, dezamagit si ...SINGUR
numai bine tuturor
poate ca vor fi explicatii zilele urmatoare
acum nu mai am putere sa le dau
multumesc pentru tot
am vrut si sper ca am reusit sa fiu purtatorul vostru de cuvant
repet, nu m-a dat nimeni afara, nici rapid, nici Liga si nici Dinamo
desi cred ca zilele urmatoare vor face totul
ei insa nu situ ca eu deja am renuntat
sanatate va urez si am incredere ca multi vor afla hotararea mea
Bafta Steaua
"
Gabi nu pleca din cauza unor ciori.Esti cel mai tare crainic.Sper sa intri si sa citesti aceste randuri si sper ca la meciul cu Arges sa pui melodia lui scooter