Mi-e teama sa nu ne ducem de rapa ! Suntem batuti de jandarmi ca nu putem fii uniti , nu mai cantam la meciuri , dintr-o parte se zice sa ni se confisce stadionul , dintr alta ca ala care vb la meciuri jigneste lumea...ca suntem reprezentati de un incult golan...( mustatza ) ... ca ave gazonul prost ... ca ...multe altele ! Dar mi s-a luat fratilor de atatea ! Ce naiba ! Nu putem face nimik !
