FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mi-e teama bai !

dbd14.04.2005 17:46

Mi-e teama sa nu ne ducem de rapa ! Suntem batuti de jandarmi ca nu putem fii uniti , nu mai cantam la meciuri , dintr-o parte se zice sa ni se confisce stadionul , dintr alta ca ala care vb la meciuri jigneste lumea...ca suntem reprezentati de un incult golan...( mustatza ) ... ca ave gazonul prost ... ca ...multe altele ! Dar mi s-a luat fratilor de atatea ! Ce naiba ! Nu putem face nimik !

nic14.04.2005 17:53

Din pacate nu prea mult... Dar daca v-ati dezice de aberatiile lui Gabriel Safta, de exemplu, ar fi un bun inceput. Pe drumul acesta ati putea castiga respect, cu timpul. Succes!

dbd14.04.2005 17:55

dar tu cu ce echipa tii buey !?

reddog21.04.2005 20:07

Ce-i Dracula, esti prea incoltit in ultimul timp? Figurat vorbind "incoltit"... Cu cine sa tina? Nu cu Steaua. :lol: Si asta e bine.

dbd22.04.2005 12:36

nu redy...si nu-i bine daca nu tine cu Steaua...sa stii ca daca ai venit cu nervi pe noi nu-i a buna ! te oftici sau ce ? 1-0 !!!

reddog24.04.2005 23:07

Am avut doua saptamani la dispozitie pentru a-mi trece ofticarea...mi-a trecut. :wink: Tot suntem peste voi pana luati titlul, daca il luati.

dbd26.04.2005 12:39

dar acu dupa vreo 2-3 zile de la 5-1 cu national ?

misha28.04.2005 09:45

dupa Dinamo-national 1-5 trebuie sa astepte 2 luni ca sa-i treaca supararea :twisted:

reddog06.05.2005 21:44

Ba deloc. La al 5-lea gol am pufnit in ras. Se mai intampla si cate un dus rece. Mi-am revenit imediat, nu chiar, m-a ajutat si un stelist sa imi revin. Ii multumesc cu aceasta ocazie.