Nu imi vine sa cred c minte pot avea unii...am citit azi in gazeta k Steaua risca sa fie amendata pt strigari cu lozinci rasiale....si observ k si conducerea rapidului a depus plangere...INCREDIBIL...dak eu imi amintesc bine,Gabi Safta chiar a rugat suporterii sa nu s injure intre ei..imediat galeria giulesteana a inceput sa injure Steaua....cu Dinamo am primit amenda k au aruncat aia cu tortze in teren...c urmeaza???..insa dusmanii sa nu uite banneru` d la peluza a 2 care p care scria..11 EROI...MITUL NR 22!!....Steaua REPREZINTA Romania...amendati Steaua...amendati Romania...rusine
