FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Futsal

Dragoshel17.11.2007 10:09

Nationala Romaniei de futsal, a castigat prima partida la CE(Campionatul European), disputat in Portugalia, dupa ce a invins nationala Cehiei, cu scorul de 8-4.

Grupa A:

Romania

Portugalia

Italia

Cehia

 

In celalalt meci al grupei, Italia si Portugalia, au remizat, scos 0-0

frunji17.11.2007 10:17

A fost un meci frumos. :biggrin: steagro

stelistub17.11.2007 11:06

Mie imi place fotbalul in sala e super,dar si cand cazi.............

Dragoshel18.11.2007 17:24

Al doilea meci: Italia - Romania: 7-1

ronaldo_020119.11.2007 15:42

Ne-au scos futsalul din cap...... :rolleyes:

yo_marius19.11.2007 15:56
Al doilea meci: Italia - Romania: 7-1

 

 

ouch........desi ne asteptam sa pierdem e totusi neasteptat acest scor....

 

poate reusim minunea cu Portugalia....

cristi_mold20.11.2007 10:04

cam greu cu Portugalia, mai ales ca ei ne invata futsal prin Romania? Ati auzit de Artur Melo, campion cu CIP Deva, fost pe la Transilvania Targu-Mures(fosta echipa de futsal) si in prezent la City'us. Ei bine, el si cu inca cativa portughezi reusesc sa faca din aceasta echipa una de primele locuri.

Dragoshel21.11.2007 20:29

Portugalia – Romania 3-0

 

Italia - Cehia 4-0

 

Clasament:

 

1.Italia 7 puncte

2.Portugalia 7 puncte

3.Romania 3 puncte

4.Cehia 0 puncte

 

Italia si Portugalia merg in semifinale.

cristi_mold22.11.2007 10:24

Macar nu suntem pe ultimul loc.

D4v1dstelist18.04.2009 20:04

Noi la orice tip de fotbal suntem pe penultimul loc?

lavinia1311.06.2012 09:00

Nu chiar.. Am ajuns destul de departe la mondiale la ultimul turneu.