FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Excursie la Londra (SteauaFC.com)!

fcsteaua.ro17.11.2007 01:23

FC Steaua invita suporterii sa participe la partida din UEFA Champions League, pe care "ros-albastrii" o vor disputa, pe 12 decembrie, in deplasare la Londra, impotriva celor de la Arsenal FC.

 

Pentru a veni in sprijinul celor ce doresc sa vina pe ,,Emirates Stadium", clubul va organiza o excursie speciala, care include transportul cu avion charter, cazarea pentru 2 nopti la hotel de trei stele, mic dejun, transfer cu autocarul pe toata durata sejurului si bilet la peluza destinata suporterilor romani.

 

Plecarea spre Londra se va face in dimineata zilei de marti, 11 decembrie, intoarcerea fiind programata joi, 13 decembrie, in jurul pranzului.

 

Pretul total al excursiei, care include facilitatile prezentate mai sus, este de 750 de euro cu loc in camera dubla, respectiv 800 de euro cu loc in camera single.

 

Persoanele care doresc sa se inscrie pe lista sunt rugate sa se inscrie la numarul de telefon: 0745.133.323.

john_8617.11.2007 01:51

...........dar n-am bani de bileeeet :(((( doar daca nu castig duminica la loto ;)

Fan_Piturca17.11.2007 14:14

E bine, s-a implinit visul lui Gigi: mergem la Londra ca-n excursie, nu ne mai stresseaza calificarea!

In ceea ce ma priveste as da orice sa batem spurcatii! In rest nu ma intereseaza.

androsteaua17.11.2007 14:41

sper sa castig la ruleta sa cumpar si yo bilet

Zerg17.11.2007 18:21

Are cineva idee cum pot face rost DOAR de bilet ? :) cel putin 1,2...5..nu conteaza? :) pls contact me

laurentiu196918.11.2007 11:05

Fratilor, de unde scoateti preturile astea?

Si eu merg la meci, la Londra:

 

-plecare pe 12 dimineata

-transfer aeroport-Victoria Station

-cazare 2 nopti hotel langa Victoria Station

-sosire pe 14 la pranz

 

PRET: 300 EURO!!!

 

p.s. ca sa numai spunem ca suporterii lui Dinamo au mers cu 160 euro la Elfsborg!

onlySteaua20.11.2007 05:57

Arsenal, la aproximativ acelasi pret, oferea excursii pentru toate cele 3 deplasari din grupa.

Oare astia chiar gandesc cu curul?

oferta_arsenal.jpg

dax4723.11.2007 12:42

Mai face Jiji un ban. Oricum, o sa fie super meci.

Daca besiktas a luat doar 8 de la Liverpool, noi sigur luam cel putin 9-10.